Kopta

Líbil by se vám seriál s touto distribucí?

Muž, který je podobný barbaru Conanovi, jde na scénu. Muž s pradivnou minulostí, se svým přítelem Samem se rozhodl chránit Evropu od zlých lidí a zlořádů. Jeho úkolem nyní je osvobodit Evropu od loupežníků. Však cesta ho vede přes spoustu mýtů a záhad. Nakonec se ukáže, že skoro vše je jinak.

Odpovědi
nikeroska

Barbar Conan :) ten je dobrý.. ale ten příběh je už ohraný… spíš bych udělala něco tajemnějšího :) (neber si to osobně ;))