Kopta

Líbil by se vám seriál s touto distribucí?

Tým sedmičlených ostrých hochů z bývalého S. W. A.T. a Flashpoint, kteří slouží vlasti USA. Jack Nash byl dříve zástupcem týmu, po smrti šéfa Carla Brooka se stal šéfem týmu on a hned od začátku je to horší. Musí jít s týmem zachránit dva velvyslance, kteří se vydali do Pákistánu, ze kterého se již nevrátili. Navíc Jack má těžkou volbu – po smrti Brooka je tým šesti člený a Jack musí najít nejvhodnějšího sedmého člena. V Pákistánu se najde spojka, která se později připojí k týmu, jestli však se dostane přímo do týmu 7Trucks je otázka.
Doplňuji:
Toto je film ne seriál – omlouvám se za chybu.

Odpovědi
hanulka11

co máš pořád s těmi seriály a filmy?- ne, pro mě by to nebylo

zzzzz

Nesnáším seriály. Jsou to vymývače mozku.