Kopta

Líbil by se vám seriál s touto distribucí?

Film, který začíná židovskou svatbou mezi Chaynem a Judith, kteří byli židovského původu. Izrael je uznán jako nezávislý stát, ale arabské státy jsou naštvány a tak začíná První arabsko-izraelská válka, nebo-li Válka za Izraelskou nezávislost. Chayn je přinucen jít do války, ale však on tam jde rád bojovat za Judaismus a svobodný Izrael. Později Chayn dostává hodnost velitele roty a později také hodnost majora, jak film dopadne je v osudy války…
Doplňuji:
Film ne seriál!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!

Odpovědi
anonym

No tento seriál by asi uznaly moje obě babičky, protože to vypadá že by to mohla být taková telenovela(nechci urazit), ale být vámi se obrátím na Televizi a poptám se jak by to hodnotili. Já bych dal zelenou (nezapomeňte za to chtít peníze)

Drap

Líbil, nelíbil ? Nelze určit. Určitě by záleželo jak by byl natočen. Samotný nápad ještě nic neznamená, záleží na tom, zda se najde někdo, kdo by to zafinancoval a jak je to celkově udělané. Teprve potom se dá odhadnout, jestli se bude, či nebude líbit

Damiana

A jakou distribucí?

muflix

ne nelibil protoze podle me nereflektuje realitu a neprinasi na ni ani novej pohled, usa s izraelem zbroji jako celej svet dohromady a v celym svete probiha informacni valka.. navic neokonzervativci v usa delaj vse proto aby valka s iranem byla, ovsem chteji iran vyprovokovat k prvnimu uderu aby nebyly za ty zly a to je z vypovedi us dustojniku.. o tom radsi natocte film nez lovestory co pisete, to nikoho nezajima
Doplňuji:
taky je otazka k zamysleni proc by mel arabskej svet uznat izrael, coz je umele vytvorena zeme s naimportovanejma cizincema ktery je vojensky ohrozujou.. samozrejme nic neni cernobily ale proc mam pocit ze us podporuje vselijaky zoldaky a sesazuje lidi ktery udrzujou ve svete trochu poradek