Filip84

Nelíbí, ale stejně moc dobře vím, že s tím nic neudělám, takže mně to nevadí.

Je to, zase, čistý a čirý populismus: Putin v pytli RF uškodí asi stejně, jako jestli já budu mít na večeři jenom nudle, nebo nudle a rýži. A Ukrajině to pomůže naprosto stejně, jako když přestanou v Praze jezdit tramwaye.

A že tím soudruh ministr demonstruje svůj postoj k RF & Ukrajině? Koho to zajímá? Ukázaná platí a ukázal leda to, že je pitomec.

Znaje Rusy a ruskou mentalitu, nepovažuju to za příhodné a vhodné, ba naopak, může z toho být nepěkný problém. Nicméně chápu, že to „kluci“ musí hlídat, no! :-/

Další odpovědi
Mravenec

Ne a opravdu mě to vytáčí. Na místních odděleních v Praze nejsou policisté, komplexně má policie nedostatek lidí, ale i tak se vymýšlejí kraviny jak hlídky a oddělení ještě více zadřít. A ještě kvůli nesmyslné zvůli Rakušana, který je už velmi opilý mocí. Toto je chytré vynaložení sil a prostředků z pohledu Rakušana? A pak chudáci na místních odděleních dělají práci za 10 lidí…

Bez komentáře. Snad jediná odpověď je DEMISE, nebo rozpuštění pětidemolice.

Rocker

Pan ministr by si měl ze svého zaplatit ochranku,která by tu ubohost hlídala.Stejně jako by měl dát těch 50000,co to stálo.

plebs

Podle mého odhadu si to i obyčejný Rus bude dlouho pamatovat, ovšem s ohledem na to že jsme druhá nejvíce nepřátelská země tak to uklidňuje.
Jinak Rakušan je fešák a statečný muž prostě občané UA jej obdivují.

aliendrone

No NELÍBÍ. Ale tohle je jen takové smítko ve vagónu hnoje jménem Črdel, co už.

Horší mi přijde úpadek politické kultury na vrcholných pozicích. Tohle je TRAPÁCKÁ klukovina. Jedna věc je, když my si tady nadáváme (já např. před chvílí annoncuji MG-42 a Nápravně pracovní tábory), ale ÚPLNĚ JINÁ je to u VRCHOLNÝCH reprezentantů stá­tu.

Je to jako když vlezeš do knajpy. Tam je normální, že tě někdo vyvoluje a pošle do 3,14či. Jenže TOHLE je jako přijít na slavnostní premiéru do Národního divadla ve špinavých monterkách a smrdutých holínkách. NJN, havloidní pakáž, však už dávno před lety Vašáryová (coby naše velvyslankyně) se předvedla, jakou mají tito lidé ve skutečnosti úroveň (ostuda, že to vysílali i v CNN) a ostatně i „čekám velkou vodu“ pašíka Vašíka mnozí pamatují! Pak se můžeš divit, že to tu vypadá tak, jak to vypadá. :( :( :(

Dochy

Tohle mně štve, stejně jako ta vlajka. Hele v tomhle bordelu stojím za Ukrajinou. Ale tohle je zkrátka kulturně mimo. Snižuje to už tak nízkou laťku politické kultury v ČR.

Darcy

je to diplomatická ostuda, která ale jde na vrub celého národa. Diplomacie není politika, má být nad ní, i když někdo nevidí rozdíl.
Je ostuda, že někdo – ministr – si dovolí svůj názor povýšit nad ostatní a nad národní zájem. Dala bych mu tu „zástavku“ k úhradě s jeho vlastních peněz a strčila mu ji do.. krku.
Ne proto, že je tam Putin, na to kašlat, ale je to absolutně nedůstojné.
Albrightove vlajka taky někde visela, když NATO řádilo v Jugoslávii? Nebo když američani zfalšovali údaje a z traktorů na snímcích udělali RM-70 na základě čeho vtrhli do Afganistanu a dopustili se tak nejdelší teroristické akce 2001–2021?? Ne, nepamatuji si na takové vlaječky.

Mravenec

Ale my jsme čeští občané, tak by měl hledět, aby ho obdivovali Češi, ne UA.