Filip84

Líbí se vám tenniscore?

Titěrné plisované sukně, tennisové míčky na podpatcích, proužky do tloušťky 1 mm, dominance bílé a zelené, prostě inspirace oblečením tennistek.

Třeba tady:

https://harper­sbazaar.com.au­/tennis-core/

nebo tady:

https://www.re­alsimple.com/ten­niscore-clothing-trend-7370041
https://www.e­lle.com/uk/fash­ion/trends/a60451649­/tenniscore-trend/

ale i u nás už si toho všimli!:

https://www.id­nes.cz/onadnes/mo­da/tenis-tenniscore-zendaya-rivalove-sport-moda-styl-trend.A240425_092­915_modni-trendy_syk?zdroj­=vybava_idnes

Existuje to i v pánské variantě:

https://www.au­gustman.com/my/fash­ion/guides/ten­niscore-fashion-for-men-summer-style-trend/

Líbí se vám to? Nosili, nebo spíše nosily, byste to? Znáte to? 😃

df: na tý český stránce: která na Tebe „působí“? 😅😈

Nejlepší odpověď
aliendrone

Pro každou babu to asi není, ale proč ne? Ty tenisáky na mě esteticky působí asi jako tlustý mosazný kroužek v rypáku (piercing), odpudivě, co nadělám.

Nicméně ty věčné retronávraty Twiggy mě celkem drtí. Ženy by se měly vykašlat na feminismus, místo kravení by měly vřískat DOST bylo reklamy na hlad. 😉

Další odpovědi
elkon

Nelíbí, nemusím mít všechno co se kde šustne. Ani tu holku nevybrali šťastně, vypadá jako po bulimii.

Rokio

Moc se mi to nelíbí. Raději mám jiný styl oblékání.

zjentek

Co je mně po obalu, omítce a přetvářce… Nic, seru na ně zvysoka, chlapsky.

Jinak, zrovna Zendaya nic moc, tedy. Spíš vůbec nic, než nic moc. Takovou typově mám jednu v Ově, v Porubě, taky na pózu, na položení. A taky- nic moc, teda 🙄

Filip84

aliendrone: Buty s tenisákem Tě interessovat nemusí: s tím do pelechu nepoleze! 😎😈

aliendrone

Filip84>>> TOHLE na aliendrona neplatí, jsem PŘINEJMENŠÍM na hranici botkového fetišismu! 😉 😂 😂
Prznění jinak krásných dámských střevíčků je v MÝCH optosenzorech ZLOČIN! 😂 😉

Filip84

aliendrone: Aha, tak to máš blbý handicap! 😜😂

aliendrone

Filip84>>> Ano, nicméně s ohledem na cílovou oblast by asi přesnější termín byl HAXNYCAP, nemyslíš? 😉 😂 😂

zjentek

Aliene, to je tedy hrubá mýlka, doslova jdoucí PROTI PŘÍRODĚ/PŘIRO­ZENOSTI (celý ten tvůj druhý odstavec odpovědi).

Takováto těla způsobuje pohyb a to naopak způsobem zcela přirozeným.

Kdo začne (či se alespoň pokusí ) být v souladu/sou­činnosti s pohybem, rázem takováto ZCELA PŘIROZENÁ těla také začne považovat za cosi normálního, přirozeného a tedy rovněž krásného (vše je uloženo v hlavě). Paradoxně pak jinak „vychýlenému“ člověku, opovrhujícímu nepřetržitým, přirozeným pohybem, pokud se tedy nakonec pokusí (či přímo začne) být ZASE s pohybem přirozeně v souladu/rovnováze (neb po éře "vybočení na př. dílem vyšší moci se k přirozenému pohybu zase vrátí), se tyto přirozené postavy začnou tak nějak přirozeně líbit a přirozeně jej začnou i přitahovat 💁‍♂️💁‍♂️💁‍♂️😉, ale…

Co takový zjentek VÍ o přirozenosti a nepřirozenosti ostatních entit.. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

zjentek

BTW, Zendaya má škaredý kolena…NEBRAT! 🤘