antík

Líbí se vám nový James Bond ?

Doplňuji:
Oatazku jsem myslel,které se vám zdají lepší

Odpovědi
SajmonModer

Já jsem spokojenej, ale Daniel Craig je odpornej chlap … sorry … a líbí se mi ty starší, ale ty mi už nepřipadají tak akční a chvílemi působí i směšně, ale to je asi tím z jakého jsou roku.

anonym

Mě se nelíbí ani starý JB!

iceT

Ano,líbí.Postava Bonda má sice jiný styl než v předešlých filmech,ale to je proto,že jim dějově vlastně předcházejí a protože Bond by měl být mladší a tudíž ještě nevycválaný a více impulzivní.
Pochopitelně z akčního a vychytávkovýho hlediska,co se týče efektů apod se nedají srovnat.Ale ano,líbí se mi.
Doplňuji:
Sajmone-mě se Daniel Craig taky zrovna moc nelíbí,ale podle jakéhosi žebříčku se ženám dost líbí.No jestli to nebude tím,že ty jsi taky chlap:-)