annas

Líbí se vám nové logo ZOO PRAHA? Poznáte, kterému zvířecímu druhu patří barevné stopy?

http://blog.ak­tualne.centrum­.cz/blogy/miros­lav-bobek.php?ite­mid=16063

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
redy

jiná odpověď

Nejlepší tvůrci?
Co by asi vymyslel průměrný tvůrce.:)
Doplňuji:
Hanulko, někdo ten výtvor musí zaplatit.

Další odpovědi
hanulka11

jiná odpověď

Myslím, že na logu až tak nesejde , vždy to bylo ZOO a bylo každému jasné co to znamená -jen jsem dneska četla, že také letos nově zdraží vstupné …také dobře vymyšleno.
Doplňuji:
redy je mi to jasné -ale nebylo to nutné…ale co je dnes nutné , že .....jen se vymýšlí nové nesmysly

anonym

Ne

Vůbec se mi nelíbí,opět je to o vkusu.

Amie

Ne

Přijde mi takové dětské a moc barevné. Stopy bych tipla, ale tohle logo… Nevím. volila bych něco jednoduchého, jednobarévného a výstižnějšího. Stopy bych dala třeba na trička, ale opět – v jedné barvě.

bobánek

Ano

Doplňuji:
Logo se mi líbí,jsou tam stopy všech druhů co jsou v ZOO Praha.No jeden druh tam chybí a to jsou primátí.

Weroniq

Ne

JanVal

Ano

Doplňuji:
Logo se mi líbí, rozhodně více než to staré a černé. Je veselé a barevné. ;) Stopy bych poznal možná tak půl na půl. :)