Savier

Líbí se vám kotlety?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Ano

U určitých typů lidí ano.

GM

Ne

Filip84

Ne

Evokuje to ve mně kalhoty do zvonu, koženkový kupé v Bautzenským vagoně, upoceného mastnáka (něco, jako ten fotr – práskač – udavač, co se koupal se svými dcerami, i když jedna už chodila do osmý třídy ve filmu Občanský průkaz), „Ahoj, já jsem Helmut, opravář komínů.“, kuřecí placatý plátek s broskví a třicítkou cihlou, frontu na hraničním přechodu do Saska a zupácké pohraničníky z Grenztruppen der DDR, nebo Hyppies pošuky.

Ne, vážně nesnáším jakékoli Retro! 😅

Jinak jsou kotlety chutný jídlo, jako, když se umí dobře udělat! 👌😎