Janilivi

Líbí se vám jméno Jana Carly + příjmení?

Přemýšlím o tom nechat si dát druhé jméno. ,,Carly" Myslíte, že se k tobě tadyty 2 jména hodí?
Děkuji
(Nevěděla jsem, kam otázku přiřadit)

Nejlepší odpověď
annas

Přece záleží na vás, co se vám líbí. My jméno nosit nebudeme.

Osobně bych si nedala dvě jména, z nichž jedno se považuje za české, i když Jana má původ v hebrejštině. Ale to je historie.

Carly je amerického původu, připomíná Karla/Karlu. Původní Karel je německého původu, sahá až do latiny. I dnes patří mezi česká křestní jména.

http://www.vyznamy-jmen.com/n/Carly

Další odpovědi
Drap

Nelíbí a myslím, že podle našich zvyklostí se tato jména k sobě nehodí. V jiné zemi, třeba na Papui Nové Guineji, by se to tamním domorodcům líbilo.

ivzez

Nelíbí.

da ny

Záleží jen a jen na Vás :D
Z numerologického hlediska to není „šťastná“ volba (y, p, g má číslo 7 a to není žádné terno, ba naopak).
K dotazu: mně se tato kombinace nelíbí