apolitik

Levicaci i pravicaci jsou ovce ovlivnene bilbordy a volebnimi spoty ! Kdo souhlasi ?

Myslim, ze clovek co ma vlastni nazor je apolitik. Levicaci tu siri svoje poselstvi o ,,blahu pro chudinu'' a pravicaci o ,,spravedlivosti, aneb ten kdo umi pracovat ma lepsi majetek'' ale samozrejme jsou to populisticke kecy !

At uz ODS nebo KSCM obe strany, tak obe strany spolu dobre vychazeji, jen pred lidem a medii delaji, jak se nemaji v lasce…

Proto pokud chcete lepsi svet, nikoho nevolte, zvolte anarchii !

Nejlepší odpověď
Mirdas

Ááá, Gulag se přejmenoval.
Nejdříve se jmenoval s tou osmdesat osmickou na konci a propagoval extrémní pravici.
Potom se přejmenoval na Gulaga a žvatlal hlouposti o levici.
A teď tu je s novým jmeně a bude nás bombardovat propagandou anarchie ?

Další odpovědi
vertigo

Můžete mi, prosím, sdělit, kde na světě anarchie s úspěchem vládne a sklízí šťavnaté plody své práce za potlesku veřejnosti?

anonym

Blbce nepředěláš,ať děláš co můžeš.
Gulag by byl asi nejlepší v guláši pro psy.

anonym

Bilbordama se ovlivňují lidé, kteří se o politiku moc nezajímají a volí toho kdo se jim na bilbordech víc líbí (a takových je asi menšina).
Levicoví a pravicoví voliči jsou vyhraněný a může být na bilbordech kdokoliv, tak budou stejně volit to svoje.
A pokud si myslíš, že anarchie je lepší, tak v dnešní době podívej na Ukrajinu a nebo na Irák.Přijde Ti to lepší???