Rendanfuls

Když se Lenovo A328 nezapíná, nevíte někdo, co se s tím dá dělat?

Zdravím,
měl bych menší dotaz. Už rok mám smartphone A328. Upřímně s ním nejsem zrovna spokojený, ale na dražší nemám. Dnes se mi ale stalo, že se mi bezdůvodně vypnul, i když baterie nebyla prázdná a teď mi nejde zapnout nebo nabít. Zpru se při zapojení objevilo logo Lenovo a zobrazila se baterie, která hlásila 1% (před problémem baterie hlásila 41%). Teď už ani to nefunguje. Při snaze zapnou telefon pouze zavibruje, rozsvítí se obrazovka (pouze světlo), ale potom se zase vypne. Nevíte někdo co se s tím dá dělat?

Odpovědi
JájsemRaibek

Servis.

odik

Dejte na nabíječku a nechte alespoň hodinu (bez zapínání). To co popisujete se děje přesně v momentě, kdy je baterie zcela vybita. To že hlásila 41% mohla být pouze nějaká chyba systému. Pokud by se to opakovalo, tak je pravděpodobně v háji baterie.

Tobbycz

Mělo by pomoct telefon umístit několik hodin na nabíječku. Pokud se nespustí, pak doporučuji kontaktovat servis na tel. čísle 800 702 703. Vojta, Lenovo Ambasador