Michala58

Po aktualizaci firmware se mobil nezapne

Dnes mi vyskočila na mobilu aktualizace firmwaru. Ihned jsem aktualizaci odsouhlasila a čekala než to skončí. Po dokončení se mobil vypnul a následně zapnul, ale na obrazovce stále nabíhalo logo Alcatelu. Čekala jsem několik minut, ale stále nic. Napadlo mě se podivat na internet, co s tím. Zkusila jsem hardreset, ale ani po tomto pokusu žádná jiná odezva než logo. Děkuji za každou pomoc.
Telefon: Alcatel OneTouch POP C7

Odpovědi
postcd

možná vypnout a zapnout znovu, pokud nepomůže, zjistit jak se dostat do takzvaného servisního menu mobilu, každý mobil to má jinak. z tohoto menu by mělo jít mobil resetovat do továrního nastavení (mohou být ztracena veškerá data. proto pokud je tam něco cenného, zkusit zálohovat vyndáním sd karty a přes čtečku sd karet připojit k pc a překopírovat do pc. nemusí fungovat