Danaa19

Kývající se stálý zub – mám rovnátka

Ahoj.
Mám takový problém. Mám asi měsíc a půl fixní rovnátka. A mám problém se zubem; mám pocit že se mi hýbe (kýve) „dvojka“ (nahoře). A když na ni zepředu mírně zatlačím, tak se mi posune dozadu a naopak. Nevíte někdo co s tím?
Doplňuji:
Drap: Myslíš že mě to nenapadlo? Volala jsem tam a jsem objednaná za tři týdny. Potřebovala by jsem spíše lepší radu. Jestli s tím má někdo zkušenosti, rady apod.

Nejlepší odpověď
Drap

Zajít k zubaři. On lehce určí příčinu a ví i jak ji odstranit.

Další odpovědi
briketka10

já bych hned zašla k zubařce je možné, že
jsou rovnátka vyrobena nesprávně, dokud
není pozdě..přeci jen dvojka je dvojka..dnes
stojí nastřelení zubu, ale jen vzadu 17,000,Kč
to myslím není málo..můj soused ho má, taky
mi chybí třetí, ale spokojím se s korunkou a
můstkem :))

může to být i začínající Paradentóza..

pusinka50

Není to náhodou ještě mléčný zub? Jestli se ti kýve, měli tě vzít u zubaře přednostně, než se ti ulomí, ještě jednou zubaři zavolej a objednej se urgentně, jestli se ti opravdu vychyluje, musí tě vzít