Kulpix

Kupujete ochucené jogurty, nebo bílé, které si dochutíte dle libosti?

Nebudu psát, co já, abych neovlivňoval.

Nejlepší odpověď
iceT

Moc ne, občas nějakej smetanovej, ty z mlíka mi moc nejedou. Radši než jogurt mám kysanou smetanu

Další odpovědi
marci1

Kupuji bílé řecké (husté) a dochucuji ovocem: banánem, jahodami, mandarinkami, skořicí apod. 🙂

střevo

já ty druhý

quentos

Jak kdy.
Když ochucené, tak nejraději čokoládou. Častěji ale bílé a do nich nacpu hořkou čokoládu, skořici, med, kakao…

GM

Jogurty nekupuju ani nejím.

Drap

Jak kdy. Někdy si dělám i sám jogurt. / Tedy já ne, ale žena/

arachis

Ochucené, domácí marmeládu moc nemívám a mít v lednici 5 druhů marmelád, to mi přijde drahá záležitost.

atlas

jak kdy,buďto přímo smetanové čokoládové, nebo bílé

EMgi

my kupujeme nejvíc bílou Hollandii. Jím jí jen tak, nebo s ovocem, sirupem nebo musli. když ochucený, tak tvarohový jogurty :)

pedol

Kupuji bílý jogurt ARO 1,5% a dochucuji domácí meruňkovou marmeládou. Výborné, sladkokyselá chuť. V ostatních jogurtech cítím škrob.