Avatar uživatele
Randomčlověk

Kupujete ohňostroj na Silvestra?

Kupujete ohňostroje na Silvestra? Budete střílet o půlnoci? Nebo více střílíte na jiné svátky?

Zajímavá 0 před 498 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mravenec

Pouze když jedu na chalupu. Letos bohužel budu doma, z pracovních důvodů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ecpedicelove

Ne, a to z důvodu ochrany zvířat – ruší je to a psi blázní

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nestřílím nikdy. Jen blbec může dělat randál pro nic za nic. Soudný člověk který přemýšlí žádné ohňostroje nebude osnovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Ne, vadí mi to, vadí to psům, vadí to kočkám. Nechápu, proč bych měl takovou pakoninu dělat, a ještě za to utrácet peníze! To je raději prožeru, nebo si za to dáme večer flašku lahve. Nebo tak něco.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Už ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Kdysi zamlada ano.Teď už asi 15 let ne,máme psy a vadilo by jím to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

S ohledem na zvířata v žádném případě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ne, máme také psa a máme dost problémů ho uchránit od ohlušujících petard, celý se třese.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Oh%C5%88os­troj#:~:text=Krom%C4%9B­%20z%C3%A1bavy%20p%C5%99­in%C3%A1%C5%A1%C3%AD%20o­h%C5%88ostroje%20%C5%99a­du%20mo%C5%BEn%C3%BDch%2­0negativn%C3%AD­ch%20jev%C5%AF%2C,nap%C5­%99%C3%ADklad%20pro%2­0star%C5%A1%C3%AD%20li­di%2C%20a%20tak%C3%A9%20­pro%20zv%C3%AD%C5%99a­ta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lurius

Petardy jsou jen k nasr*ní, ale když mám peníze tak si koupím a odpálím třeba 2 pěkné extrémní rakety a za minutu jdu do zase do tepla

https://youtu­.be/aRQPYjgfGWQ

Upravil/a: Lurius

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pankrác

Ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Jako vážně? Vždyť takto se v současnosti chová jedině debil. Omezenec, který dosud nepochopil nic o životě jako takovém. Osobně jsem přesvědčen, že na Silvestra bude klid, ani rána. Proboha, vždyť máme 21. století, relevantní informace, INTERNET DOSTUPNÝ VŠEM!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Nikdy. Odpověď viz Drap. Taky škoda peněz za něco, co s pekelným rachotem a smradem vyletí do povětří. A chudáci kocouři a psi. To, že jiní lidé petardy a ohňostroje odpalují, mě obtěžuje.

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Hej Filip a to je co, flaška lahve? Je to čirý, nebo to má nějakou barvu? Poprosím o rozbor, bo o tom píšeš dosti často 🤷‍♂️

Avatar uživatele
Roman71

No, to by mně zajímalo taky 😉

Nový příspěvek