Randomčlověk

Kupujete ohňostroj na Silvestra?

Kupujete ohňostroje na Silvestra? Budete střílet o půlnoci? Nebo více střílíte na jiné svátky?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Pouze když jedu na chalupu. Letos bohužel budu doma, z pracovních důvodů.

Další odpovědi
ecpedicelove

Ne, a to z důvodu ochrany zvířat – ruší je to a psi blázní

Drap

Nestřílím nikdy. Jen blbec může dělat randál pro nic za nic. Soudný člověk který přemýšlí žádné ohňostroje nebude osnovat.

Filip84

Ne, vadí mi to, vadí to psům, vadí to kočkám. Nechápu, proč bych měl takovou pakoninu dělat, a ještě za to utrácet peníze! To je raději prožeru, nebo si za to dáme večer flašku lahve. Nebo tak něco.

elkon

Už ne.

Rocker

Kdysi zamlada ano.Teď už asi 15 let ne,máme psy a vadilo by jím to.

Malvína

S ohledem na zvířata v žádném případě.

paul1

Ne, máme také psa a máme dost problémů ho uchránit od ohlušujících petard, celý se třese.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Oh%C5%88os­troj#:~:text=Krom%C4%9B­%20z%C3%A1bavy%20p%C5%99­in%C3%A1%C5%A1%C3%AD%20o­h%C5%88ostroje%20%C5%99a­du%20mo%C5%BEn%C3%BDch%2­0negativn%C3%AD­ch%20jev%C5%AF%2C,nap%C5­%99%C3%ADklad%20pro%2­0star%C5%A1%C3%AD%20li­di%2C%20a%20tak%C3%A9%20­pro%20zv%C3%AD%C5%99a­ta.

Lurius

Petardy jsou jen k nasr*ní, ale když mám peníze tak si koupím a odpálím třeba 2 pěkné extrémní rakety a za minutu jdu do zase do tepla

https://youtu­.be/aRQPYjgfGWQ

Pankrác

Ne.

zjentek

Jako vážně? Vždyť takto se v současnosti chová jedině debil. Omezenec, který dosud nepochopil nic o životě jako takovém. Osobně jsem přesvědčen, že na Silvestra bude klid, ani rána. Proboha, vždyť máme 21. století, relevantní informace, INTERNET DOSTUPNÝ VŠEM!

GM

Nikdy. Odpověď viz Drap. Taky škoda peněz za něco, co s pekelným rachotem a smradem vyletí do povětří. A chudáci kocouři a psi. To, že jiní lidé petardy a ohňostroje odpalují, mě obtěžuje.

zjentek

Hej Filip a to je co, flaška lahve? Je to čirý, nebo to má nějakou barvu? Poprosím o rozbor, bo o tom píšeš dosti často 🤷‍♂️

Roman71

No, to by mně zajímalo taky 😉