ReHu

Kupujete a jíte granátové jablko? Jíte i zrníčka? Vím, že někdo je vyplivuje.

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Jen opravdu výjimečně. Je moc dobrý a zrníčka jím, u všeho, hlavně je ale pořádně rozkousat, jinak to tělem jenom projde. Ale třeba u hroznovýho vína jsem dycky vyplivovala, protože jsou trpký.

Další odpovědi
Drap

Občas kupuji a jím i zrníčka

bububabu

Ale právě ty zrníčka je to co granátové jablko je. To je stejně blbý jakoby jsi řekl že u normálního jablka jíš jadřinec a podstatu jablka dřen, vyhazuješ :D

lota

Ano, granátové jablíčko fakt můžu. Jím ta zrníčka celá jen tak, ale moc to nekoušu, spíš „vysosávám“ tu dužinu. Jinak někdo to i sladí cukrem, to já nemusím, přijde mi to, že pak ztrácí chuť a snad to pak údajně není ani tak zdravé…

Zdroj: http://www.pro­detox.cz/3-exoticke-superpotraviny/

ReHu

bububabu, ty zrníčka jsou v „obalu se šťávou“. Někdo konzumuje šťávu a zrníčka vyhazuje.
Pokud nechceš odpovědět na otázku, šetři energii.

ReHu

Někdo píše semínka, někdo zrníčka.
Viz článeček ve spodní části.

http://www.gra­natovejablko.cz/kon­zumace.html