uccello

Kupuje popelnici majitel bytu, nebo nájemník?

Pokud obec vyřizuje pouze poplatek za nálepku, ale popelnice nepřiděluje, kdo by měl popelnici k bytu koupit?

Nejlepší odpověď
gecco

Majitel nemovitosti…
Ale její cenu může promítnout do výše nájemného…
😉

Další odpovědi
klumprt

Anebo ji při nedohodě s majitelem koupí nájemník, jako ten, kdo touží někam sypat odpadky, ale když odchází z bytu, může si ji vzít s sebou.

zjentek

já ji mám zdarma od těch, kdo svážej můj odpad a za to jim platím svý peníze ..to by tak hrálo, abych si ji koupil za svý a tejden co tejden potichu sledoval, jak mi ji rozbíjej o svůj rozbitej kukavůz neboli autokoš.

lexx

jistěže majitel, na vlastní to bys musel přidělat zámek a jak by ji popeláři pak vyprázdnili ?

anonym

Jen majitel.