Avatar uživatele
KatarinaG

kun a kukurice

Ono taky pekne dlouho trvalo, nez jsem prisla na to, jak sem napsat otazku, je to tu dost komplikovane! My kukurici sadime, vetsinou ji zkrmim prasatum, kralikum, kozam… tak me napadlo, jestli ji muzu dat i koni… suchou to krmime normalne, ale nevedela jsem, jestli muze cerstvou, aby nezkolikoval..... a jsem zvedava, kam tohle popadne, protoze kolonka s „odpovedet“ nekam zmizela a objevila se „polozte novou otazku“.....
Doplňuji:
Jak muzu odpovidat? Misto odpovedi mi to porad nabizi jen a jen „Polozte novou otazku“ a ty uz jsem (zbytecen) polozila dve! Ja chci ODPOVIDAT!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4078 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Už jsem odpovídala v původní otázce na kukuřičné lupení .
Pro koně není kukuřice
zrovna vhodná. Jako součást zeleného krmení s nejvyšší opatrností a jen malé množství, sušené lupení kůň špatně fenmentruje (na rozdíl od kvalitního vojtěškového sena) a zrno kukuřice se přidává do směsí drcené nebo ve formě šrotu či müsli. Kukuřice způsobuje koním zvýšenou potivost, ztátu temperamentu atd. Nějaké odkazy jsou v původní odpovědi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

musis to dat do diskuze .....
Doplňuji:
jinak kun kukurici muze …jak susenou tak srotovanou …pridava se do krmnych smesi normalne .....ale opatrne sni a co se tyce zelene tak take …ale taky opatrne kun ma dost citlive traveni…

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

našla jsem tuto diskuzi- kde píší s čerstvou kukuřicí opatrně …přečti si to sama
http://forum.li­de.cz/forum.fcgi?ak­ce=forum_data&fo­rum_ID=55918&ID_from=642­97132&dir=1&au­th=

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lukin12

Vepište odpověď…http://b­iolekar.cz/zdra­votni-prinosy-mlade-kukurice-jsou-fascinujici/ věděli jste, že je kukuřice prospěšná pro zdraví? Já teda ne

před 2166 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
KatarinaG

🙂 Dekuji, asi jsem na to prisla! 🙂 Ono puvodni otazka znela, jestli muze kun zeleny cerstvy stvol od kukurice… jinak se zrnem problemy nemame 🙂

před 4078 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek