Pavel1212

Kudy k trojmezí Ukrajiny, Maďarska a Slovenska?

Byli jste někdo u trojmezí Ukrajiny, Maďarska a Slovenska? Dá se k němu dobře dostat z Čierne nad Tisou? Na internetu o tomto trojmezí moc informací není, proto mě zajímají především vaše zkušenosti. Děkuji! 🙂

Nejlepší odpověď
Radius

Já jsem tam nebyl a ani to neplánuju navštívit. Ale podíval jsem se do mapy.cz, to trojmezí je 4 km východně od obce Malé Trakany, je to kousek JV od Čierna nad Tisou. Nevede tam žádná cesta (k tomu trojmezí), je tam kousek od toho začátek lesa. Je to okres Trebišov (Košický kraj). Je tam jen kostel v té obci, jinak jen domy.
Zkus se zeptat na Odpovedi.sk třeba ti někdo z místních napíše více.