Šidlo

Ktorá reklama je podľa vás najhoršia?

Nejlepší odpověď
Kepler

iné

Já myslím, že o kvalitě reklamy nerozhoduje to, o čem je, ale jak je udělaná. Příšerné jsou třeba zpívané reklamy, ty dobré bývají zpravidla vtipné a netradiční.

Další odpovědi
Drap

iné

Nejde zevšeobecňovat. Nejhorší jsou ty, u kterých se obtížně pozná na co vůbec jsou.

marci1

alkohol

Spíše bych zmínila ty nevhodné. Reklama na alkohol, cigarety, dámské potřeby, sexistické reklamy, předražené hračky ap. Reklama by neměla propagovat drogy (i lehké), neměla by pohoršovat. Hlavně by měla být vtipná, diváka či čtenáře pobavit (třeba reklamy s Ivanem Trojanem). 🙂

Lamalam

alkohol

V pondělí ráno jí vyloženě nesnáším.

mosoj

iné

Všechny. Všechny totiž lžou, nebo nic neříkají. Viz reklama na jakousi banku s Kohákem a kozou.

yuko

iné

Vadi mi reklamy s uryvky znamych a oblibenych pisni.