Avatar uživatele
Gami.Pet

Chytli jste někdy záchvat smíchu zorvna když se to nehohilo ? :D

nebo prostě někdy, že se smějete jak blázni ? já teda jo stačí si na něco vtipného vzpomenou a už se válím po zemi :DD a jak vlastně ten záchvat vzniká ?? jako že člověk je prostě uplně vysmátý :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, johana 56, bolak, anonym, anonym, Werwolfo před 4052 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Led_

Naposledy, keď som si spravila líniový graf (z dostupných materiálov) rast oficiálneho priemerného platu (v republike ČR, SR, preboha, nie spolu, ale samostatne, veď ide o rozdielne ekonomiky), rast skutočného platu v niektorých odvetviach, rast/pokles reálneho platu, údaje pre výpočet na dôchodok, k tomu prejavy vrcholových politikov a články z médií s ich údajmi a výsledok ma tak rozosmial, že tabuľku som nazvala „Tanec nad plačom, alebo pľujem na vás“.
Doporučujem, každému (kto si to dokáže vytvoriť), kto má problémy sa z plného hlasu zasmiať.
PS.
Neviete, kde som spravila chybu,
že v období bližšie k súčasnosti sa tie krivky čoraz viac od seba vzďalovali – oficiálny priemer a politickomediálne výpočty smerom hore, ostatné – realita smerom dole?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Zrovna včera mě po dlouhé době záchvat chytl. Mívala jsem snad už od narození,ale v manželství se vyléčily…:))
Dcera ho po mně zdědila,akorát později. Pořád ji je něco k smíchu,nejvíce ji pobavím já,to už ale není mně k smíchu…:) Vypravuje mi,jak ji to chytne někdy ve škole,když ji profesor zkouší.Jednou se prý tak snažila mluvit,ale nešlo jí to,až rozchechtala i profesora a děti. Hold je praštěná po mamince…:)) Tragédie je,když nás to chytne obě a ještě horší je,když se přidá i syn,to jsme jak rodina z Bohnic.:))
Jinak jak píše Hanulka11,věkem to opravdu přejde…:)

Doplňuji:
Vždy po takovém záchvatu smíchu přijde naprosté uvolnění,jakoby znovuzrození a ten přenádherný pocit jsem vždy k smrti milovala…:)

Upravil/a: Andělé

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Když vynechám trávu, tak někdy to je fakt neovladatelné – občas to může být i reakce na přílišnou nervozitu. Podvědomí ti „přihraje“ nějakou naprostou pitomost a nejde to zastavit. Občas se to děje i tak, že ti pořád na mysli vyvstává něco, co nemůžeš zaplašit. Teď jsem si vzpomněla na Bridget Jones – když měla na vernisáži před mnoha lidmi představit muže, tuším jménem Fitzpatrick a jí pořád „naskakoval“ v uších Fitzúchyl.
Nebo divadlo. Celkově herci, kteří se na jevišti občas odbourávají (pokud to nehrají) o tom vědí své. Ale děje se to i v běžném životě. Je to sice patřičně infantilní a někoho to dovede vytočit doběla – že se někdo tlemí jak pitomec (obvykle čím jsou vzteklejší a vážnější, tím jsou ji více k smíchu), ale dobrá nálada a smích je pořád lepší než vztek a urážky.
Za sebe – zrovna včera mě děsně rozesmál jeden sympaťák z hudební branže a i když za chvíli jsme už hovořili o něčem vážnějším, vzpomněla jsem si na situaci, kterou popisoval předtím a několikrát jsem vybuchla smíchy. Nutno podotknout, že on to bral spíš jako poklonu své vtipnosti a chlámal se se mnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Nejsem si jistej jestli už jsem to tu náhodou nepsal, ale kdyby náhodou jo, tak mě zastavte…

…takže dobrý. Loni, někdy v dubnu sem šel na ultrazvuk a seděl sem v čekárně, kde naproti nám zase čekali lidi na rentgen. Najednou se otevřely dveře ze sesterny, přišla taková mrňavá blondýna v bílejch hadrech a povídá: „Pan Kulhavý do dvojky!“…a v tom se zved chlap, otočil se směrem ke dveřím č.2, a začal kulhat :D :D to sem myslel že se poseru, a bez čínskejch polívek a bez karamelovýho salka..

Ostatní vůbec nechápali čemu se směju a já normálně musel vodejít pryč jak mě ten děda rozhicoval, protože to prostě nešlo zastavit. A nejhorší na tom bylo, že nikomu jinýmu to nepřišlo legrační. Všichni čuměli jak kdyby mně hráblo…byl jsem v tom prostě sám… smějící se člověku kterej má zmrzačenou nohu… ☹ :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Zatím to neumíš ovládat- časem to přejde a nebudeš mít ten problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Málokdy se opravdu zasměji, tak s tím nemám problémy a v pohodě smích dokáži ovládnout.
Doplňuji:
Mě by se mohly pouštět komedie celý den a ani koutkem úst nepohnu. V životě se občas trochu pousměji – jsem taková vážná optimistka.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Stalo se. No, a byla z toho málem rodinná ostuda.
Rodina bývalého švagra je silně věřící, takže dá rozum, že i všechny svatební obřady synovců proběhly v kostele. Mám syna, který s kamennou tváří dokáže ze sebe vysypat jen pár slov, ale nejde se tomu nesmát. Na jedné z těch svateb nebyl přítomen manžel a syn seděl vedle mne. Farář prohlásil: „a teď se všichni zamyslete, co byste novomanželům dali do pomyslné nůše, aby byli co nejšťastnější“. A v tom okamžiku to vedle mne ze sebe začalo sypat: „Extázi, marijánku, hašiš, lysohlávky… a když to bude málo, tak alespoň špiritus“ .
Stálo mne to hodně námahy, abych zvládla neodolatelnou potřebu smát se na celé kolo. První nápor smíchu jsem prokašlala a potom jsem raději z kostela utekla. A ten můj milovaný synáček potom přišel ven a ptal se mně: „Už se, maminko, nedusíš? Já jim všem vysvětlil, že už od rána máš problémy s kašlem a že teď už jsi to prostě nezvládla.“
Tahle svatba byla jasný signál, že vedle syna už při vážných příležitostech sedět nemohu. Je to člověk, který přijde na pohřeb s bonbonierou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Bolaku, jak dopadl ultrazvuk, je to kluk nebo holka? 😁

před 4051 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Led_

Andělé, hanulka11
„… jak píše Hanulka11,věkem to opravdu přejde…:)“
myslela som si to, ale nie je to pravda, asi to bude niečim iným. Sú aj mladí, ktorí nevedia, čo je naozajstný smiech…

před 4052 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Led,máte vlastně pravdu. U mě záchvaty smíchu nepřešly jen věkem,ale nezdařilým manželstvím. A dodnes když mě chytnou,neovládnu je,jsou silnější než já. Bude to asi osobností a bezprostředností člověka,nevím,ale vyřechtat se do „bezvědomí“ stojí za to.:))

před 4052 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Led_

:)

před 4052 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

:)

před 4052 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Led_

Damiana,
myslím, že najhoršie to je na pohrebe, keď si spomeniete na príhody, ktoré ste s mrtvym stvárali. Čo sa týka divadla, to máte hlbokú pravdu, ak na tragédii zbadáte účinkujúceho, že sa obráti chrbtom k divákom a začne jemne natriasať plecami, to neplače, ale dostal záchvat smiechu, zas mu niekto niečo vyparatil… . Ak to zbadá skúsený divák, môže sa stať, že svoj chápajúci burácavý smiech kryje do kapesníku a „žalostne“ si utiera oči.

před 4052 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Přesně. Ono taky u tragédií si herci s oblibou dělají největší naschvály – nebo se rádi zapojují i rekvizitáři (ulomená čepel Juliiny dýky dokáže s vyvrcholením hry divy!:-)). Z živého TV vysílání nebo z rádia mám také skvělé zážitky. Na jednom rádiu byla dokonce „povinnost“ ředitele odbourat každého nového moderátora – takové Právo prvního smíchu v éteru:-)

A na těch pohřbech to je klasika – emoce dokážou svoje.

před 4052 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek