led

Kto, alebo čo je na tejto stránke „čestný člen“?

dnes tu zarezonovalo toto označenie:
rrihamirek1
„Dodavam, ze jsem cestnym clenem od roku 2014.“
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-si-na-mne-novopeceny-latinsky-uzivatel-filip84-zasedl

dosť ma to zarazilo, pretože toto označenie užívateľa od 10/2009 (odkedy som tu registrovanou uživateľkou) tu ešte nikdy nebolo použité.
„čestný člen“ to je nejaký nový druh uživateľa?
Alebo je to druh označenia uživateľa s multiuživateľskou registráciou?

Nejlepší odpověď
Drap

Je to titul do kterého se ve své samolibosti jmenoval sám, bez ohledu na počet nicků a díky své samolibosti si myslí že mu patří. O tom, zda je schopný vůbec posoudit vhodnost svých otázek či odpovědí mám však určiré pochybnosti. Zkrátka každý jsme nějaký.

Další odpovědi
Disraeli

Jžš, já bych ho vůbec neřešil. Je to prostě troll a má plno starých i nových účtů (současně aktivních).

Filip84

Je to forma manipulace multitrolla a multihatera. Nic víc, nic míň. 🙂

aliendrone

Člen, člen, to vím co je. Např. „kvadratický člen“ (nutno se ho zbavit, zpravidla rozkladem a vykrácením), člen STRANY (nutno se ho zbavit, zpravidla rozkladem a zakopáním), ale ČESTNÝ člen…? Fakticky NEVÍM, toto slovo ve slovníku aliendrone NEMÁ! ;) :D :D

rrihamirek1

ahoj led, cestny clen je kazdy, kdo zde pusobi alespon 7 let (odvozeno od stastneho cisla 7, sedmihlavy drak apod,…) ty jsi take cestna clenka. ¨

dale je cestny clen ten, kdo si pamatuje udalosti behem predchozich let zde na odpovedich. prikladam mou odpoved co jsem posilal zjentekovi – „Hlavne pamatuji puvodni, spokojene a poctive uzivatele jako gecco, agneta, rehu, ivzez, Raibek, mosoj, lexx,.. etc. samozrejme pamatuji i tebe. Ale opakujici se urazky a nevhodne chovani tu v te dobe nebylo, naopak, vladla tu prijemna atmosfera, az na vyjimky. A taky bylo videt, kdo mi napraskal, smazal otazku. :))“

s nejakymi multiucty o kterych tu stale hovori jen Disraeli a Filip, kteri pro tyto lacine vykriky nemaji zadne podklady a dukazy, nemam nic spolecneho. napriklad jakysi uzivatel feministka, jak zminoval Filip, vubec nevim ze zde nekdo takovy byl, nebo je. nejsem nejaky tranvestita abych ze sebe delal zenu.

Prosazuji zde zajmy ceskych obcanu a vlastencu, abychom se meli lepe. to se soucasnou vladou neni mozne. a to je ten muj cil.

dekuji a zdravim cestnou clenku a zaroven sluzebne starsi s uctou rrihamirek1.

Gus_Fring

Ten multitroll je zasloužilý všeuměl.

led

rrihamirek1 rok 2014 bol pre mňa známy aj hromadným odchodom mnohých užívateľov „starej zakladajúcej generácie“ práve pre neustále útoky novopríšelcov.

rrihamirek1

Ja si zde tedy pamatuji poklidnou a pratelskou atmosferu. Hlavne uzivatel Gecco, ReHu a Agneta. JaJsemRaibek, uzasni lide. Byla tu zabava.

Filip84

led: Bez urážky, ale to je do očí bijící! 🙂

rrihamirek1

Do oci bijici jsou vase (ty a Disraeli) neuveritelne sproste invektivy. Oba dohromady jste zde jeste s mokrou registraci a povysujete se na me, jen protoze se vam nelibi muj politicky nazor na soucasnou vladu.

led

rrihamirek1, teraz ste práve predviedli prakticky, čo bolo príčinou toho hromadného odchodu 2. generácie zakladajúcich užívateľov (nemyslím tých z 1.generácie, „testérov“, v 1.polroku pri zahájení činnosti tejto stránky)

rrihamirek1

Bohuzel kdybys, led, sledovala, jak se hlavne Filip vyjadruje k mym prispevkum a soustavne me urazi a osocuje, pochopila bys, ze je to neusnosne jednani. Ja do nikoho nereju, ale nemuzu si nechat libit nikdy nekoncici urazky.

led

Disraeli
takže prikláňate sa k označeniu multiuživateľského klonu registrovaného užívateľa?

Filip84

led: Ono stačí si pročíst ty „otázky“ (protože to prakticky vůbec otázky nejsou), k tomu jeho reakce na jakoukoli objektivní, nebo subjektivní kritiku: na obojí reaguje anymosně, hystrionsky a manipuluje na city.

Co jiného je tvrzení, že „zasloužilý člen“ je někdo, kdo tu je 7 let? Je to někde ve VOP? Není. Tak?

To fórum mu neříká „Pane!“, stejně jako Tobě, nebo mně, či komukoli jinému. Mne by prostě vůbec nenapadlo něco takového vymýšlet – je to jenom forma manipulace, vzbudit dojem oběti, eo ipso, pocit lítosti, no a z toho plynoucí podpory.

Disraeli

Samozřejmě, že to je on… soustavně tu provokuje nesmysly.