sasana

Kterým lékům na nemoci věřit když stejně některé zdraví škodí.

Dostala se mi do rukou kniha ředitele velké farmaceutické společnosti Johna Virapena, Nežádoucí účinek SMRT kterou sám napsal.Určitě ji někdo četl.Já se dočetla zajimavých věci o škodlivosti léků. Když jsme nemocni a které nám léky škodi.Dokonce i léky na depresi vyvolávaji sebevražedné sklony.Lékaři ji ani neznaji a přesto předepisuji.Čemu nebo komu věřit.Asi by se člověk měl léčit sám bylinkami a mit lepši životní styl-A k doktorům raději když to neni nutné nechodit.

Nejlepší odpověď
annas

Co je lepši být zdraví a kupovat si vitaminy nebo raději čekat až onemocnime a kupovat léky na nemoce?

Formulace otázky i ankety jsou nelogické. Když jím vyrovnanou stranu, není nutné kupovat si a jíst pravidelně vitamíny, Vždyť i vitamíny jsou umělé, jejich časté užívání totiž nejenže není lidskému tělu prospěšné, ale dokonce mu může škodit.

Myslím si, že nikdo nečeká, až onemocní, ale snaží se nemoci předcházet. Když není zbytí, jde k lékaři. Osobně zastávám názor, že klasiciká medicína léčí důsledky choroby, ale nelečí příčíny. Léky pomohou, ale je to chemie, takže zatěžují játra, ledviny atd.

Osobně se léčím bylinkovými extrakty, které pracují na jiném principu než klasická medicína. Ale je to běh na dlouhou trať, trvá to dlouho. Je na každém, pro který způsob léčení se rozhodne. Ale platí, že příroda uzdravuje, lékaři léčí. Bylinky, a jejich léčebná moc, jsou lidstvu známé odpradávna, proč ji nevyužít, pokud to jde.

Knihu jsem nečetla, ale znám jinou. Navíc je jasné to, že si jen málokdo si ale uvědomuje nebezpečí trvalých následků dlouhodobé léčby medikamenty, kdy je organismus chemií zanesen a přetížen.

Každý má možnost volby ..

Další odpovědi
Andre5000

Co je lepši být zdraví a kupovat si vitaminy nebo raději čekat až onemocnime a kupovat léky na nemoce?

V této věci nám asi nezbyde nic jiného, než věřit a tadit se s lékaři, ke kterým chodíme.
Doplňuji:
opravuji, ne tadit, ale radit