zjentek

Který zubní kartáček bude nejtvrdší a který naopak ten jemný?

V Lidlu prodávají solidní kartáčky ve třech různých variacích, uvedených v anketě.

Nejlepší odpověď
Funna

Taky tomu nerozumím zjentku 🤷‍♂️

hlavně nerozumím tvé otázce, protože je zmatená…
dáváš 3 možnosti, ale neptáš se, který se jen na jeden, ale obecně…takže co čekáš, že zaškrtnu???…
a vzhledem k tomu, že takto se označuje většina kartáčků kartáčky, nehledě na to, ze kterého jsou obchodu je to jednoznačné – stačí použít slovník: soft = jemný, extra soft = extra jemný, medium = střední tvrdost, hard = tvrdý atd…

Další odpovědi
elkon

Taky tomu nerozumím zjentku 🤷‍♂️

Nerozumím tvé otázce, protože to na kartáčcích máš napsáno. Co víc potřebuješ?

marci1

Medium

Medium (z těchto tří je nejtvrdší, ozn. středně tvrdý):

„Středně tvrdé kartáčky (označení „medium“) spolehlivě odstraňují plak a navíc díky tomu, že jejich štětiny nejsou příliš tvrdé, šetrně masírují dásně a nevyvíjejí na ně zbytečně velký tlak. Vhodné pro běžné zuby bez větší citlivosti.“

Extrémně měkké kartáčky
Pokud si pořídíte extrémně měkký zubní kartáček s označením „super soft“ nebo „extra soft“, měli byste pak čištění zubů věnovat mnohem více času.
Vhodné pro citlivé zuby, případně krvácející dásně." 🙂
https://www.vi­talia.cz/clan­ky/jak-vybrat-zubni-kartacek/

aliendrone

Taky tomu nerozumím zjentku 🤷‍♂️

V Lidlu prodávají samé srajdy. A úpo best je oddělení uzenin. :(
Jinak jako dosti tvrdý kartáček lze použít i obyčejné kladivo. S vynaložením zandebatelné námahy ti pročistí zuby tak, že budou jak noty na buben. ;) :D :D

zjentek

Funna, chjo… a já tě měl rád 🤦🏼‍♂️
Hele, ví tady na serveru nekdo i po kovidu ještě vůbec něco?

zjentek

🙃🙃🙃 Twl tak to je fakt excelentní položena otázka, to je klenot! 🤭🤭🤭… Tak to se mně fakt zadarilo to se nevidí! 🤟… Ale odpovědět mohla.'s, to tě neomlouva😉