Rokio

Který z uživatelů má podle vás nejnižší zisk bodů za měsíc v poměru ke své snaze?

Kdo podle vašeho názoru má přes svoje snažení nejnižší příjem bodů?

Nejlepší odpověď
ivzez

Ten, který nepřemýšlí o otázkách ani odpovědích,
ten, který nehledá odpovědi na své otázky,
ten který se snaží otázkami jenom získat body,
ten, pro kterého platí totéž v případě odpovědí
(=ten, kdo odpovídá pro body, nikoliv proto, aby pomohl),
……

Všichni jmenovaní budou vždy mít nejméně bodů.
Protože i kdyby získali bodů sebevíc, bude jim to málo.

Další odpovědi
anonym

Víš, že já toto neřeším.
Svoje odpovědi sem dvám jen proto, aby mladí (jako ty) pochopili, že za komunistů nebylo tak špatně a i když se mi body ztrácejí a nebo moje odpovědi jsou některými uživateli mazány, tak MNĚ JE ÚPLNĚ JEDNO KOLIK BODŮ NASBÍRÁM.
Až mně někdo sem zakáže přístup, tak se nezblázním a přestanu na tento server chodit.

anonym

Slecinka 007, zrovna jsem chtěl napsat také sebe. :D

Nicméně inteligentnímu člověku dojde, že mě tu o body nejde. Kdyby mi o body šlo, určitě bych nepsal takové věci takovým stylem, jakým to dělám, ne? Navíc jsem to tu už několikrát psal.

Jinak s tebou, Slecinka 007, souhlasím, určitě bych si těch bodů zasloužil mnohem, mnohem víc, ale k čemu mi jsou, proč?

  • spousta hloupých lidí nehodnotí mé odpovědi podle obsahu, ale podle toho, kdo je napsal, takže když vidí, že to napsal „fgh“, bodík nedají!

Slecna 007

fgh? 😁

jirka F

Body jsou pro mě vniveč* je to asi něco jako hra kdo získá nejvíce bodů je nejlepší.

Vysvětlivky:
vniveč = k ničemu

Mc Merkurion

ivzez: … to je svatá pravda, 100% souhlas …

dudu

Lahnymu příp. i ostatním doporučuji přečíst si připojený článek/byť poněkud delší/. Možná by po dosažení vytouženého komunismu dopadl jako ty pokusné myšičky:
http://veda-a-technika.euroz­pravy.cz/veda/171214-totalni-zkaza-lidstva-dokonaly-zivot-zabiji-hruzny-experiment-prinesl-desive-vysledky/
Až z toho běhá mráz po zádech.

anonym

lahny, za komunistů ale bylo špatně. Žádná svoboda + všichni museli mít zaměstnání, což by mě neskutečně omezovalo.

anonym

Za komunistů jsem měl víc svobody než dnes.Sice jsem nemohl nadávat na stranu a vládu, ale v zaměstnání jsem mohl říci své názory a pokud nás bylo více zaměstnanců, tak přes ROH jsme vyřešili všechno.
Dneska můžeš na strany a vlády nadávat jak chceš, ale v zaměstnání MUSÍŠ DRŽET HUBU A KROK jinak letíš.Všechno mám z vlastní zkušenosti a zkušenosti mých dětí a kamarádů.
A že jsme museli mít zaměstnání?Co je lepší mít barevnou televizi nebo mít práci?Za komunistů jsem si toho mohl koupit daleko více než dnes.NEMUSEL JSEM PLATIT DOKTORA, VODU, ODPADY, NEBYL JSEM NEZAMĚSTNANÝ čili KAŽDÝ MĚSÍC BYLY PENÍZE, v této době bych už dávno byl v důchodu, TENTO REŽIM MI UKRADL TŘI ROKY ŽIVOTA, protože o tyto roky jsem šel déle do důchodu.
Mohl bych ti vypsat TISÍCE DŮVODŮ proč jsem se měl za komunistů lépe než dnes, ale to by tě asi nezajímalo, protože jsi zblblý od modrých ptáků.
Já se divím, že naše generace vůbec přežila když jsme se měli tak špatně.
Já jsem vychoval tři děti a v socialismu, jsem zvědav kolik vychováš TY dětí, aby měl kdo vydělávat na TVŮJ důchod.

anonym

Dobře jsi se měl jen ty, protože jsi jen obyčejný člověk, co od života nic nečeká a nemá žádný cíl. Ne každý chce celý život pracovat a neužívat si. Komunismus = jen vláda a ovečky se budou mít dobře. Pokud se ti zaměstnání nelíbí, najdi si jiné, stačí mít rozum.

Zblblý nejsem, ani nechápu, o jakých modrých ptákách mluvíš, přijdeš mi směšný.

Na svůj důchod si budu vydělávat já sám, jelikož nejsem od malička socialismem zblblý rozmazlený parchant, nepotřebuju k tomu děti, ani žádné děti mít nechci.

da ny

Je divné, že netušíte, o jakých „modrých ptácích“ se lahny zmiňuje…, jste opravdu z těto planety? ;)
Můžete se na stará kolena finančně zajistit různými způsoby, ale na důchod si sám nevyděláte (peníze Vámi odvedené ČSSZ spotřebují jiní), na ten Váš důchod budou vydělávat děti (ve Vašem případě cizí).

anonym

Oni ti mladí VŮBEC NEZNAJÍ POJMY.
Modrý pták (ODS) bylo už od začátku její strany, zrovna tak slovo VYTUNELOVÁNÍ se vžilo až po rokradení republiky lidmi sympatizujícími s ODS.
Oni ti mladí nás chtějí poučovat, ale o politiku se nezajímají, pouze papouškují některá slova, která někde zaslechnou.

anonym

Já si vytvářím na vše vlastní názor, nikoho nepapouškuju. To, že tady na mě mluvíš nějakým argotem, za to já nemůžu.

anonym

Lahnyho neschopnost žít svobodně.Přál bych mu osobně aby žil v číně.

anonym

Nevím proč bych měl žít v Číně.Jak jsem již psal několikrát, každá země měla JINÝ socialismus, takže jak koreiský, tak čínský se mi nelíbí.Mně se líbil NÁŠ socialismus, (i když jsem tenkrát nadával, ale stále byl lepší než tento systém).
A můžeme být rádi, že jsme tady neměli čínský socialismus, protože číňani do protestujících studentů najeli tankama, což NÁŠ socialismus tak KRUTÝ nebyl )teda vyjma padesátých let).
Přečti si něco tom masakru https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Masakr_na_n%C3%A­1m%C4%9Bst%C3%AD_Ne­besk%C3%A9ho_kl­idu

Buďme rádi, že na Václavák tenkrát ty Lidové milice nedorazily, protože naši komunisti už byli tak uvědomělí, že toto by si před národem nedovolili.
A ještě …stále používám slova z druhé (i když druhá sloka není, ale teda z písně Kde domov můj)
sloky MEZI ČECHY DOMOV MŮJ, takže proč bych se JÁ měl stěhovat.Až budou v Číně Češi a bude se tam mluvit česky, tak se tam odstěhuju.
Jinak Jugare, Tvůj styl psaní se nezapře.

anonym

Naštěstí nejsem, ztroskotal jsem tu, proto střádám finance na nový vesmírný dopravní prostředek.

Mimochodem, nepoužívá se pojem „modrý ptáci“ jen v ČR? Nevím, kdyby jsi mi tenhle pojem vysvětlila, což by bylo pěkné, tak bych řekl, proto se ptám.

To, co dělám, můžu dělat i v důchodu, a myslím si, že v důchodu už budu mít tolik peněz, že už nebudu muset nikdy nic dělat. Jestli se tedy důchodu dožiju, což doufám, že ne.

da ny

Dobrá, tedy doufala jsem, že i ztroskotanec na území ČR má průměrný přehled o dění zde …:D
Např. zde:
http://www.par­lamentnilisty­.cz/arena/poli­tologove/Vzlet­ne-znovu-modry-ptak-Politologove-davaji-otresene-ODS-slusne-sance-333906
http://www.od­s.cz/clanek/6123-hrobecek-pro-modreho-ptaka
http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-politika/314581/mo­dry-ptak-topolanek-vyletel-z-hnizda-nezaplatil-clenske-prispevky-ods.html

anonym

Kapitalismus = vykořisťování člověka člověkem
Dělníky (ovce) strhat do bezvědomí a pak je odkopnout, protože jsou pro otrokáře už nepoužitelní.

anonym

Ano, kapitalismus je hovadina.
Však k tomu také dělníci (ovce) jsou.