Kepler

Který vzdušný sport vám připadá nejúžasnější?

A proč?

https://pixaba­y.com/photos/e­motions-holidays-vacations-fantasy-2559504/

Nejlepší odpověď
Rokio

Podle mě let na rogalu. Musí být úžasné plachtit vzduchem a vidět svět z ptačí perspektivy. Navíc je to sport, který trénuje pažní svalstvo a zlepšuje orientaci v prostoru.

Další odpovědi
dudu

Bezmotorové létání ve větroni.

Nela56

Za mě určitě kiteboarding, jelikož mě to ohromně baví :))

Hufnágl

Práškování pozemků Čmelákem Let Z-37. Sice to není sport, ale jeho práce byla a je užitečná.

Zvidatel

Letectvo. :D V armádě je teprv adrenalin.
Jinak paragliding nebo parašutismus. Protože ten adrenalin, ta výška, volný pomalý pád, jiný vzduch,..

Co mě by se asi nejví líbilo, tak let balónem, ale to není sport.

aliendrone

Nevím, jestli to dostatečně naplňuje tvoji představu „vzdušného sportu“ (každopádně plynový je DOST), ale i v mém životě byly časy, kdy jsme se takto bavili. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=yTLyaiwc1ew
NEBO
Bezpadákový parašutismus degešů z Nuseláku, kdepak fotbálek. To napětí – skočí nebo ne? A pochopitelně vášnivé povzbuzování – hip, hip, HOP! ;) :D :D

marci1

Rogalo. Připomíná mi to let ptáka. 🙂

Kepler

alien: jasně! KDO NESKÁČE NENÍ ČECH! HOP, HOP, HOP! Jinak z tvé filmové ukázky je jasně patrné, jak vzniklo balónové létání.