seraphico

Který vytahovací klíč pro demontáž originálního autorádia Škoda Music System 202?

Hledal jsem snad všude na internetu, ale nikde jsem u těch klíčů nenašel, že je to na tento typ autorádia. Přinejlepším jsem našel klíč na originální autorádio Škoda Symphony. Našel jsem pro škodovku i různé tvary, což mě trochu mate a nevím, který tam opravdu bude pasovat. Je to autorádio ve Fabii, r. v. 2002.

Odpovědi
aliendrone

https://youtu­.be/t6zdeCerX7I?t=53

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.