V.3.S.K

Který vypal.program umí vypálit soubory „video ts“

s tím aby se film,prezentace po vložení disku do mechaniky automat. spustili (mimo clone dvd2)

Odpovědi
ondra07

Myslím, že Nero. Tam je toho strašně moc a já jsem s ním nad míru spokojen. Je ale placené.Ale jsou i dema…
Nastav v Nero vypalování DVD-video a naházej tam všechny soubory ze složky VIDEO_TS a vypal.
http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&g­s_nf=1&cp=15&gs_id=b&xhr­=t&q=nero+star­tsmart&pf=p&scli­ent=psy-ab&source=hp&oq=ne­ro+startsmart&aq=0&a­qi=g4&aql=&gs_sm=&gs­_upl=&gs_l=&pb­x=1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=4edc0c61bd21c1b­2&biw=1366&bih=653

baghira

Snad každý, se kterým jsem dělal. Akorát se musí nastavit typ média nikoliv Data-DVD, ale Video-DVD (nebo podobně, záleží na tom kterém programu).
To. že se film sám spustí, je záležitost nastavení systému, nikoliv vypálením.