joelis

Jak vypálit soubor na 2 DVD ?

potřeboval bych vedet jak vypálím soubor za zipovanej. má 7GB
a chtel bych to vypalit na 2 DVD jak to můžu v neru udělat ?
Doplňuji:
právě ze bych potreboval nejaky program doporucit. a aby když dam instalovat 1 disk tak když to bude chtit druhy disk tak aby to nacetlo me se stalo že to nenačítalo

Odpovědi
Michal Kole

V komprimačním programu rozdělíte soubor na víc částí a každý soubor vypálíte na jedno DVD.

Jaký používáte komprimační program?

Třeba 7-Zip to umí (http://www.7-zip.org/)

Označíte soubory, z kontextového menu vyberete 7-zip > Přidat do archivu

A V dialogovém okně Přidat do archivu naleznete položku Rozdělit na díly,bajtů a vyberete velikost CD, DVD