slevin

Který telefon byste si raději pořídili: Huawei P9 Lite, nebo Xiaomi Redmi 6?

Odpovědi
elkon

Za mě Huawei, mám Huawei a příště bude zase Huawei. Spokojenost.

Arne1

ni jeden. Raději Asus Zenphone nebo Ulefone

Petr1491

Spíše ti doporučuji Xiaomi Mi A2 Lite 3GB/32GB, ten je určitě lepší, než zastaralé modely, které jsi uvedl.
Jinak na mobily do 4 tisíc se mrkni zde: https://www.tes­tado.cz/nejlep­si-mobilni-telefony-4000-kc/, třeba si tam něco najdeš jiného. Pokud by ti A2 lite neseděl, zkusíme najít i něco jiného.
K čemu vlastně ten mobil chceš? Hraješ hry? Pokud ano, raději bych si připlatil třeba 2 tisíce a pak to bude o něčem jiném…

anonym

Když si dáš ty telefony vedle sebe do srovnávačky (kimovil) tak je z toho zřetelně patrné který se vyplatí a který ne. Huawei je o dost slabší a jeho poměr cena/výkon není tak dobrý jako u xiaomi která za stejné peníze nabízí víc muziky, takže z těch které uvádíš je vítězem Xiaomi Redmi 6 …

podrobné srovnání máš zde https://www.ki­movil.com/en/com­pare/huawei-p9-lite,xiaomi-mi-a2-lite,xiaomi-redmi-note-6-pro

anonym

REdmi 6 stojí asi 2970 a novější redmi 7 asi 3300 Kč (cenový rozdíl nějakých 300 kč plus/mínus) … za ty tři stovky navíc se vyplatí vzít tu sedmičku protože má o něco vyšší výkon (asi o 25%) a lépe využívá čelní plochu pro display, díky tomu má display na výšku asi o 100px víc při stejné velikosti telefonu, zmizel černý rámeček kolem. Redmi 7 má proti 6 novější USB-C konektor – který je docela praktický. (ty zmínené ceny jsou z heureky platné pro 08/2019)