Agneta

Který tanec by měl každý Čech znát?

nevím, proč se nesmí dát víc než 6 možností, ale budiž…:D

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
isteron

polka

Budiš je názov minerálneho prameňa a názov obce.

Další odpovědi
quentos

polka

Traduje se, že prý jde o původní český tanec.
Džajf neznám, znám akorát jive, počeštěně „džajv“.

rouzi

tango

Miluji tango.
Nesnáším polku.
Čača je fajn.

Kepler

džajf

Píše se to jive. Schází možnost : jiná odpověď. Pak bych napsal Tanec s vlky.

gecco

tango

Hlasuju pro tango…
😉

Randeolog01

valčík

Valčík

Já to beru jako na ty 3 doby 2 dopředu jeden zpět mírném pootočení …
Souvislost je život taky je na 3 doby 1. Narodit, 2. Rozmnožit a 3. Umřít :D

sesednizkola

valčík

Mysli nez neco napises, chybi tu odpoved ploku i valcik, ta je totiz spravna. U techto dvou tancu nejde uprednostnovat. Proste tancovat na dve a na tri doby by mel umet kazdy. Uz lidem co maji nazor jako ja jsi vlastne znemozel odpovedet, tech lid bude vetsina.

anonym

foxtrot

Blbě položená votázka,víš co je tamců?
Ale tenhle by měl znát každej:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=iG-0qhxYw44

lota

polka

a valčík k tomu…minimálně

anonym

polka

Wariatore, tvá odpověď je tedy dílo, dílo kutase!

Agneta

sesednizkola >>> „Mysli nez neco napises, chybi tu odpoved…“ ►promiň, že jsem tak pitomá, ale pro jistotu si ještě tu otázku přečti – nejlépe celou:D
Amyslet, než něco napíšu – nehodlám http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-a-cim-se-pokousite-udrzet-sve-sede-bunky-mozkove-v-kondici:DDD

Agneta

Mírně chybně zadáno, takže tady: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-a-cim-se-pokousite-udrzet-sve-sede-bunky-mozkove-v-kondici