Nassin

Který špenát používáte na vaření?

Nejlepší odpověď
da ny

sekaný mražený

Pro tepeklnou úpravu „kotle“ špenátu, nemám čerstvý k dispizici. Proto kupuji
mražený LISTOVÝ špenát.
Na salát použiji čerstvý baby špenát. Ten je běžně v obchodech.

Další odpovědi
Hufnágl

čerstvý sekaný

Přes sezónu i po ni, tak sekaný, protože v protlaku může být ledacos.

Emefej

nevařím špenát

Já to nevařím. Z čeho to manželka dělá netuším. Nějakej špenát na zahradě máme, tak asi v sezóně z něj, mimo sezónu asi nějaký mražený.

elkon

sekaný mražený

Ten se smetanou.

paul1

protlak mražený

Ale pochutnáme si na jaře i na čerstvých kopřivách upravených jako špenát a manželka je dává i do naplňovaného masa a dobrý špenát míváme i z kučeravého slézu, ten je fajn i do francouzských brambor.

brillant

protlak mražený

GM

nevařím špenát