Nerevarin

Jaké/které koření či bylina se hodí ke špenátu?

Plánuji udělat si nějaké těstovinky s kuřecím masem a špenátem. Často k tomu používám majoránku, nebo i kmín. Co by se do toho podle vás hodilo?
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
zjentek

A nechceš si vybrat sám?-
https://www.go­ogle.cz/search?q=%C5%A1p­en%C3%A1tov%C3%A9+ko%C5%­99en%C3%AD&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=ePPnVsLqFMWMsAH­Wr73YBQ

U nás už raší medvědí česnek- ten je taky vhodný.

Další odpovědi
marci1

Cibule, česnek, pepř. 🙂

Awe

Jak už bylo řečeno, určitě česnek, cibule může být taky pepř a sůl je snad samozřejmost. Já snad ani jinak špenát nedělám, přidám trochu smetany a když mám tak tam fláknu nakonec trochu parmazánu.

Šidlo

cesnak.....hoci aj medvedí

ak nie cesnak, tak cibuľa

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.