Rokio

Který/jaký sen se vám zdál v noci?

Mně se o zdálo o RPG hře s prvky adventury odehrávající se ve městě, kde žiji nedaleko od domu mého táty. Začínal jsem v bytě u kolejí, který byl malý a skromně zařízen a měl jsem za úkol prozkoumat okolí. Pokud bych ale vstoupil na kolej, automaticky by mě přejel vlak.

Odpovědi
Drap

Příjemný

anonym

Podivný.

Lurius

Strašný, probudil jsem se s lapaním po dechu, nejdříve jsem se v jedné místnosti pohádal s kamarádem a potom z ničeho nic vypadl proud, vešlo tam tohle:

http://youtu.be/6JXhti­YGsO8

Povalilo mě to na zem a začalo mi to šlapat na hruď, tak jsem se probudil