Rokio

Který pták , kromě pštrosa, může člověka ohrozit na životě ?

Řekl bych, že pštrosí kopanec může udělat nemalé škody na lidském zdraví.

Existují i další ptáci, kteří mohou být potencionální hrozbou pro člověka?
--

Který pták může člověka ohrozit na životě kromě pštrosa?

Nejlepší odpověď
Kelt

Orel, kondor, sup a jiní dravci. A když se podíváš na film Ptáci, tak tam uvidíš vše, co je možné. Za určité situace je nebezpečný každý pták.

Další odpovědi
Gonfaloniér

Orel by mohl člověka zabít během chvíle a bez námahy. Ale nejsme na jeho jídelníčku. Orli si člověka fakticky nevšímají.

Emefej

Libovolný druh ptáka v dostatečném počtu nasátý do proudového motoru, může udělat nemalé škody na lidském zdraví.

Drap

Takových ptáků by se našlo hned několik. Je vidět, že ti ještě zřejmě nikdy nepřistál na hlavě obyčejný kohout. I ten může dostatečně ohrozit, třeba děti.

Justin1

Kasuár.

Dochy

Takový kuře, když Ti zaskočí, Tě může klidně udusit…