Monigue

Který fotoaparát je lepší???

Rozmýšlím se mezi fotoaparátem Olympus SP-620UZ a Fujifilm FinepixS2980 .Nevíte který z nich je lepší? Vzhledově se mi líbí možná víc Olympus.CO si o těchto fotacich myslite vy a mate nejakou zkušenost s nimi?

Odpovědi
Hlada

Nepíšeš jaké máš požadavky, dosavadní zkušenosti a proč volíš zrovna mezi těmito dvěma. To by mělo být rozhodující. Z tohoto výběru bych bez velkého rozmýšlení Olympus vyřadil. Naprosto mi uniká smysl fotoaparátu, který nemá možnost manuálního nastavení, ostření, dokonce ani priority času nebo clony.

Emefej

Olympusy obecně trpí vyšším šumem, Fuji poskytují většinou kvalitnější obraz.

Mika47

Ja mam zkusenost z Olympusem. Zezacatku byl skvely ale kdyz jsem ho mela dyl… Zacal se mi sekat. Nevim jestli to dela jen muj fotak ale neco vyfotim a u treti fotky se to zasekne a nejde s tim nic delat… Musim vytahnout baterku aby to zase naskocilo… Strasne me to stve, vzdy si rikam ze by to byla krasna fotka ale kdyz se to sekne tak to nic nezaznamena… a nevim cim to je.. Od te doby k olympusum moc duveru nemam ale kdyz jsem si ho kupovala tak mi ho prodavac doporucil.. Tak nevim. Treba budes mit vetsi stesti.