Mihalka

Co mám dělat,když se mi sekne foťák?

značka foťáku je Canon.
Doplňuji:
když jsem chtěla fotit tak mi to vyjelo jen do poloviny… :(

Nejlepší odpověď
mosoj

Proboha co s tím děláte. Za ta léta se mi to u Canonu ještě nestalo.
Vypněte a znovu zapněte foťák. Pokud to nepomůže tak vyndejde baterie a znovu vložte.
Doplňuji:
Jo tak to je něco jiného.
Jedná se zřejmě o vybité baterie. Nebo nekvalitní nabíjecí. Na ty nabíjecí AA Aku jsou Canony a Kodaky citlivé.
Pokud nabíjecí opakovaně doporučuji Enelope či Recyko.

Další odpovědi
Ponytail

Vyndat a zandat baterky. Pokud se to bude opakovat, tak reklamovat.

Hlada

Nemohlo dojít nechtěně k zapnutí foťáku v pouzdru? V tom případě se mohl poškodit převod výtahu objektivu.