lilalola69

Který z těchto fotoaparátů byste mi doporučili?

Popř. Můžete doplnit jaké máte zkušenosti a proč byste doporučili zrovna tento. Vím, že to asi záleží i na tom co budu chtít fotit a na zkušenostech, ale na to nepřihlížejte. Napište to prosím prostě z vašeho pohledu.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Jiný

U Nikonu D3300 a Canonu EOS 100D je to jedno, jsou to nejnovější modely základní třídy. Stojí zhruba stejně, jsou přibližně stejně vybavené a stejně kvalitní.

Canon EOS 700D je model vyšší řady, ale jedná se o starší typ, který dnes už nemá význam kupovat. Pokud přesto chceš foťák této třídy, tak se raději podívej na jeho nástupce Canon EOS 760D, je o něco dražší, ale podstatně lépe vybavený.

Další odpovědi
Klaproth

Jiný

Canon 700D dnes už raději ne, u těch dvou dalších je to jedno.

lili79

Jiný

Jsou to více méně všechny základní amatérské zrcadlovky, jen 700d je trochu lepší. Pokud to myslíš alespoň trochu vážně, možná bych radila se podívat po něčem starším, třeba nějaké poloprofi zrcadlovce. Např. Canon 60d z bazaru ve slušném stavu dostaneš za ty stejné peníze a výkonnostně už je opravdu někde jinde. Já vím, že ne každému „voní“ si pořizovat věci z druhé ruky, ale někdy se to oplatí. Pokud se tak rozhodneš, možná ti pomůžou informace, na co si při nákupu foto výbavy z druhé ruky dávat pozor http://fotimes­polu.pise.cz/8-fotak-z-druhe-ruky-na-co-si-dat-pozor.html Přeji hodně zdaru a dobré světlo ;)