Co je lepší filmová kamera nebo fotoaparát?

Rozhoduji se mezi
Kamerou
Panasonic HC-X900EP-K
Fotoaparátem
Canon EOS 650D

Nejlepší odpověď
anonym

Fotoaparát

Doplňuji:
K točení videa stačí foťák, pokud nejsi profik, kameru mám a vůbec ji nepoužívám, jen v té počáteční euforii, nechce se mi ji s sebou tahat, telefon mi stačí

Další odpovědi
dudu

Jiná možnost

Před několika léty jsme si pořídili kameru Sony, která filmové záběry ukládá na HDD a fotografické na kartu. Je vybavena optickým i digitálním zoomem, bleskem a řízena automaticky nebo ručně. Filmové záběry pořizuje při všech možných příležitostech manželka, já spíše využívám foťák kdy kameru osazuji na stativ. Fotky stahuji do noťase a některé příp. vytisknu, filmový záznam přetáhnu na HDD videa, sestřihám atd., a výsledný výtvor pak vypálím na DVD. Máme vytvořen archiv rodinných událostí, když při občasném přehrávání se necháváme dojímat a roníme slzy.

sdesigner

Fotoaparát