Dvorní šašek

Který film se vám vybaví, když zazní jméno Leonardo DiCaprio?

Vyberte!

Nejlepší odpověď
Filip84

Titanic

Byl asi první, který jsem s ním viděl, a bez ohledu na jeho působení v tom filmu, to je strašný film, pathetický, zbytečně roztahaný, nemá smysl pro drama a Aristotelskou jednotu.

Navíc, oni ho dávali v kinech, když mi bylo 14 – 15, no tak skoro všecky spolužačky do něho byly zamilované (hlavně tam dole) a přesně věděly, kdy narazil Titanic do ledu.

Ne, tohle fakt nechceš!

Jak jsem přečetl ten titulek dotazu, tak mne opravdu Titanic (1997) nenapadl, napadl mne Django Unchained (2012). To je alespoň film: role pana Candy mu sedí, a jsou z něho užitečné citáty a hlášky, co píšu třeba i tady, jako „je tam potřeba dozor dospělého bílého muže“, nebo ten dialog po příjezdu na Candyland mezi panem Candy a majordomem Steavem, a la „Chápeš to, Steave?“ „Ano, pane, ale já nerozumím…“ „Ale ty tomu nemusíš rozumět, Steave, chápeš to?“ „Ano, pane, chápu to.“

Ne Titanic.

Jiné z těch filmů osobně neznám.

Další odpovědi
aliendrone

Titanic

Kupodivu jsem viděl VŠECHNY filmy, které uvádíš. (Jsem ten typ, kterému říkají „Tywoe, tys to ještě neviděl?!“) ;)

Titanik se mi spojuje s di Capriem jen proto, že jak píše Její Excelence – film měl TAKOVOU masírku, že jsem toho herce „znal“ ještě dříve, než jsem film (po letech) viděl. (Věděl jsem díky té masírce i to, co je to za žánr, tím se vysvětluje nezájem a to mnohaleté zpoždění.) První film, který jsem s ním viděl byla myslím Pláž (tu jsem si na dýffku přinesl z půjčovny jen proto, že jsem byl na „toho di Capria“ zvědavý) a byla to celkem slušná srajda. Na milost jsem ho vzal až po shlédnutí „Skryté identity“.

Leon4

Titanic

marci1

Vlk z Wall Street

Také „Letec“. 🙂

paul1

Titanic

Také Velký Gatsby.

Malvína

Muž se želenou maskou

Miluji ten film. Další zmíněné samozřejmě znám taktéž. Jako druhý mě napadne Titanic.

led

Titanic

Titanic je sice zaujímavý a komerčne ziskový vďaka bombastickej reklamy… kdežto „Letec“ z roku 2004 je film ktorý vyžadoval skutočne veľkého herca.
„Letec“ je film s veľkou myšlienkou pre ľudí, ktorí nehľadajú lacnú zápletku ale myšlienku.

katka_22

Titanic

Titanic. Nejlepší film.

Rocker

Velký Gatsby

Velký Gatsby,Ostrov,Ta­jemný ostrov

Bídný červ

Titanic

Ametyst

Mě napadla Pláž, ale mám smůlu.:-)

Filip84

To, pokud nějaký dotaz pokládáš formou ankety, dávej vždycky „jiný / neznám žádný / neumím odpovědět“, nebo tak něco, protože tak rozsáhlou anketu, abys tam vypsal všecky filmy, ve kterých hrál konkrétní herec (pokud to nebyl Kája Gottů, že), Ti to ani tady neumožní vytvořit.

Filip84

Uprav to, aby bylo možno odpovědět „jiný / žádný“, protože mně se vybavil film úplně jiný.

Dvorní šašek

Ono to upravit už nejde. Tak můžeš dát možnost tobě nejbližší a pak napsat jiný film.

led

Dvorní šašek… Máte tu ukážku, že pri zadávaní otázky treba najprv premýšľať aj o zmysle odpovedí, než odsúhlasíte ukončenie a odoslanie otázky s predpísanými odpoveďami. nie každý musí byť stotožnený s vašim, v prípade tejto otázky plytkým, pohľadom. Dajte možnosť odpovedajúcim mať aj iný pohľad na predmet otázky.
Aj moja odpoveď s predpísanými odpoveďami nesúhlasi, čo v odpovedi máte aj napísané. Preto neberte za smerodatné zaškrtnutie Titaniku, lacného slaďáku s nádychom Rómea a Júlie tragédie Titaniku..

Dvorní šašek

led: Vy jste trochu paranoik, že?

led

Dvorní šašku…ne šašku, vy nejste ten dvorní šašek, který králi dává moudré rady… jenom šašek

Filip84

No, nemůžu, protože jediný film z toho, co znám, je Titanic, a z toho vlhly spolužačky, když mi bylo 15 a přesně věděly, kdy ztroskotal Titanic. 🙂

K tomu filmu mám osobní aversi!