carpediem

Který den byla, nebo bude Daria Zaychenko v pořadu Prostřeno?

Kousek jsem viděla na facebooku

://www.extra.cz/pros­treno-zazije-sok-jaky-jeste-nikdy-co-proboha-tahle-blaznivka-bere?utm_source=fa­cebook.com&ut­m_medium=odkaz&ut­m_campaign=ex04

no chci to vidět celé. Najdu si to v archivu, jestli už to byllo, nevím, běžně to nesleduji:-)

I z ukázky jsem se pobavila:-DDD

Nejlepší odpověď
marci1

V Prostřenu bude zítra, tedy 7.11.2014. Taky jsem se zasmála ! 🙂
http://www.ex­tra.cz/silena-daria-z-prostrena-dela-dezert-te-snad-do-tela-pousteli-behem-nataceni-proud
Doplňuji:
Dole to video je ještě lepší ! 🙂
http://www.bles­k.cz/galerie/ce­lebrity-ceske-celebrity/376664/?v­ideo=0

mojitek

tak hodně nesympatickýho ,sebestřednýho,roz­mazlenýho ,falešnýho fakana jsem dlouho neviděl

carpediem

😁 chudák, si v životě pořádně namlátí držku:-D

SteimlX

LSD? teda na tom videu jak se snaží vymyslet jednu osminu lžičky…

carpediem

A pak hlavně tu polovinu z osminy:-DDD

marci1

Já jsem se na to druhé video dívala už ráno, jedla jsem jabko a málem jsem se udusila! Buď se nějak zhulila, nebo do ní pouštěli el. proud ! A to je prý krasobruslařka, tu bych chtěla vidět na ledě ! 🙂

carpediem

😁

gecco

Já to normálně nesleduju, ale tohle je opravdu mazec – takovou krawku aby pohledal v poledne s lucernou…
😁
Díky Marci, na to se kouknu…
😉

carpediem

Já to taky nesleduju, našla jsem video na facebooku:-)

carpediem

gecco taky si konečně pochopil matematiku? Už je ti jasné, že polovinna jedné osminy je jedna čtvrtina? 😁

gecco

Je mi jasné, že jak jsem dosud zcela věřil fyzice, tohle je mimozemský jev…
😉
No jo – zase ´dobrota´ z Ruska… Nebo dorota?
😉

carpediem

Prej studentka:-) Co to studuje? Práva v Plzni:-DDD

gecco

Studuje již šestým rokem čtyřletou SŠ a je ve druhém ročníku – aspoň tak bych to odhadnul.
😉

carpediem

Si představ, že by z ní byla třeba zdravotní sestra:-DDD To aby se člověk bál onemocnět:-DDD

gecco

S tím smíchem?? – ještě na praxi by se zalkla emetní miskou, ideálně plnou.
😉

carpediem

Marci nemámm už palec tak zítra:-) Dík moc, bude se fakt dívat:-DDD