Kelt

Kterou postavu z 5. prosince jste někdy zastupovali?

Pokud jste někdy byli ve spolu Mikuláš , Čert, Anděl, za koho jste šli v masce? Děkuji.

Nejlepší odpověď
aliendrone

No jakou… čerta pochopitelně. BUBUBU mi totiž jde MOC DOBŘE! ;) :D :D

Další odpovědi
Kepler

Samozřejmě čerta a nejmíň 3×. Navštívili jsme i bolševického starostu a slíbil jsem mu peklo. Měl jsem na sobě ovčí kabát rounem ven a byl přepásaný rezavým řetězem. Ani jsem se nemusel moc líčit a mamky zabouchávaly přede mnou dveře, aby děti neměly trauma. Nejkrásnější musel být pohled na Mikuláše, anděla i čerta, jak jdou zaklesnutí za ramena vedle sebe, docela kvalitně zboření… čo bolo, bolo, terazky som dôchodcom.

dubraro

Čerta. Pekelně jsem se přitom opil.

Edison

Aliendrone sice umí BUBUBU, ale to je tak všechno… A skutek utek… 😁

Kepler

alien toho umí rozhodně víc než ty…