zjentek

Kterou motorizaci pro svůj vůz vybrat?

Chtěl bych si objednat nějaký čoučástky jenže nikde v malém ani velkém TP nevidím přesnou motorizaci- obchod totiž nabízí díly na dvě velmi podobné. Jedná se o:

1.2 (FUJA), 1242 ccm, 355 kW / 75 HP, 4 / 16, 02.2003 – 06.2007
1.25 (FUJA), 1242 ccm, 355 kW / 75 HP, 4 / 16, 02.2003 – 06.2007

Čili nemám jistotu, že přijdou správné díly. Z mnoha motorizací kde je prakticky nemožné se splést mě tyto dvě matou. Takže si mám hodit mincí?

A mohou se díly na tyto dvě motorizace vůbec lišit? Bo proč jinak by údaj 1,25 anebo 1,2 nikde v TPéčkách neuvedli? Všude je jen 1242. Jsem v pasti, autista zjentek.

ČS, no asi jo, proč?

Odpovědi
Čecho_slovák

Hele, nemá tvoje kára VIN?

mosoj

Chlubil jsi se tady , že nakupuješ u Motora.cz. Takže klidně podle win. Rádi ti díl vyhledají.
A když ne zde, tak klidně u jiného shopu. Je jich vícero co vyhledávají podle win.

elkon

I učeň v oboru automechanik ví, že spolehlivě koupit náhradní díl podle přesné specifikace na daný vůz lze jedině podle vin kódu. Protože i vozy, které se jeví stejně, často stejné nejsou.

Dochy

Co je to za blbost 355kW/75k????

Schluker

Ma tam srandapreklep :) je to 55kW..

zjentek

Mosoj, nechlubil jsem se, ptal jsem se a dodával k otázce informace. To je rozdíl. Chlubit je pro mě sprosté slovo. A je VIN v malým TP? Ten mám v autě. Teď tady mám velký TP a VIN nikde nevidím.

Schluker

Zjentku je to i ve velkem; identifikacni cislo vozidla (VIN), v malem je to samo taky. A pak je to na nekolika mistwch v aute. Melo by byt urcite pod sedackou spolujezdce vyrazene na karoserii.

zjentek

A vůbec… takže když neznáme odpověď na otázku tak jen řekneme znejtku, pooohlédni se po VIN a udělej to jinak. No ty seš dobrý týpek, taky cesta. Ale co když mě to s tou motorizací jako autistu zajímá? To tě třeba nenapadlo? Ale oceňuji odpověď. (;

zjentek

ČS, no asi jo, proč?