Nassin

Kterou fiktivní postavu byste pozvali do skutečného světa, a proč?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Blanické rytíře, z jasného důvodu. Svět zblbnul a my se s tím vezeme.

Další odpovědi
Kepler

Dědu Mráze, ať si užije globálního oteplování.

Schluker

Asi Boha. Vycházím z toho, že Bible je fikce, protože na první straně se jl známo píše: „Mé milované Candy. Všechny postavy v této knize jsou fiktivní a jakákoliv podobnost se skutečnými lidmi, žijícími či mrtvými, je čistě náhodná.“

Byla by to zajímavá diskuze, pro nej asi dost nudna, pro me prinejmensim obohacujici.

Drap

Žádnou, protože to je nesmysl!

marci1

Vzhledem ke všemu co se momentálně kolem nás děje, Švejka s jeho výrokem: Co blázníte, vždyť jsou tady lidi! 🙂

led

Hrdinovia z budúcnosti už sú na ceste, je to nejaký čas, čo mi poslali správu. Povolili zverejniť len túto krátku informáciu, čo sa stane počas ich príchodu:
„Sme v historickom pozemskom roku 2021 po Kristovi podľa počítania vtedajšej doby… Ľudia už vysielajú astronautov na krátke prieskumné oblety Zeme aj na Mesiac a vedecké sondy k planétam. Robia si plány na osídlenie Slnečnej sústavy.“

Sledujeme prieskumné sondy. Namerali sme bezpečné hodnoty, napriek zachyteným elektronickým informáciám miestnych médií o vírovom nebezpečí vo vzduchu, o povinnosti všetkých ľudí nosiť na tvárach ochranné masky respirátorov vzduchu a obmedzení pohybu ľudí mimo svojich obydlí. Na monitoroch vidíme pohybovať sa len akési vozidlá s prerušovaným svetlom. Ľudia s maskami na tvárach sa poriedko zakrádajú v tieni ulíc. Jemné prístroje zachytávajú rozporné signály pocitov obyvateľstva. Vlny pokory a poslušnosti sa miešajú s burácajúcimi vlnami odporu a hnevu. Ako keď jasný letný deň sa zrazu zmení v divú búrku plnú záplav a bleskov s prudkým prechodom do žiarivého dňa páliaceho slnka.

Bez skafandrov, len v bielych kombinézach, pozeráme vlastnými očami, cítime pach Zeme, ale nebezpečie zo zamoreného ovzdušia stále trvá. Dýchame pozemský vzduch. Prechádza nám celým telom. Dýchame a cítime vzduch ako ľudia kedysi, v časoch VZ, to bolo Veľké zamorenie, pred OSp, to znamená pred Osídlením Slnečných planét. Rozhodnuté! Dávame dole biele unikombinézy a obliekame si to, to sa dnes nosí.
Je 8.júl roku 2021. Stávame sa ľuďmi tejto doby."

PS. nehľadajte zdroj, je v ďalekej budúcnosti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.