Avatar uživatele
jirka F

Kterou činnost neděláte rádi, ale musíte ji udělat, nebo se vám do ní vůbec nechce?

U mně je to mytí nádobí ve dřezu a utírání nádobí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, orwell, Ametyst, Gus_Fring před 1568 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

V domě máme vysoká okna s vyklápěcími horními okny. . Spodní část oken v pohodě, ale čístit vyklápěcí okna byl „nadlidský výkon“, musela jsem stoupnout na venkovní parapeta všelijak se natahovat, dostat se dovnitř jen se smetáčkem.

Protože se okna sama neočistí, očistila jsem je. Ale od určíté doby vím, že člověk míní, pánbůh mění. Tudíž nevím, nevím, zda opravdu bude u mě platit sloveso „musím“.

Chci dělat, nemůžu, tedy z toho plyne, že „musení“ nebude zřejmě platit.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jsem sova, takže jsem ráda dlouho do noci vzhůru. Problém je, když musím brzy vstávat. Takže prvně se mi nechce jedno a pak druhé. Taky přímo nesnáším sklízení prádla ze sušáku. Zato jeho věšení, když je mokré, to miluji.
Jo paradoxně na to, že jsem ženská, tak se úplně nevyžívám v nakupování. Myslím oblečení, věci do domácnosti. Potraviny mi nevadí. Jsem z toho nadšena tak první hodinku, pak se nadšení mění v otrávenost. Začnou mě štvát lidi, kteří jsou všude a derou se, cpou, div vás neušlapou… Dokonce jsem to dotáhla tak daleko, že si v obchodě nic nezkouším. Ani boty. Popadnu svou velikost a jdu. Mám samu sebe v oku, takže mi to pokaždé sedí. Akorát mi to nikdo nevěří. Mám toho doma tak na celý obchod… 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Vstávání.
A když už vstanu, tak uklízení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Tak třeba čistit ucpaný odpad. Ale jinak těch činností přibývá a nechce se mi už téměř do ničeho. Proto prudím na Odpovědích 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Jsem na tom stejně jako ty. Nádobí ani neutírám, jen ho nechám odkapat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Žehlení a mytí oken.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

No někdy jít do práce a jindy tam jdu rád. Záleží na tom, v jaké jsem kondici a co mne tam čeká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… no, většinou se musím přesvědčovat, že mám už jít spát, no a pak se mi zase nechce vstávat, je to furt dokola …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

Nechce se mi cvičit. Ale když si docvičím, tak se mi uvolní tolik neurotransmiterů, že bych zase cvičil. Tentokrát to mozek dovolí, ale tělo zase ne. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Nejvíc se musím přemlouvat k žehlení. Žehlím proto vždycky při předem nastavené nejoblíbenější muzice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

V létě nerad seču trávu na své zahradě. 20 – 25krát za sezónu je hodně stereotypní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terka.prosi

Vysáváni je to hrozne nudná činnost a hlavně jsk musíte pokaždé vypojit a znovu zapojit do zásuvky

Upravil/a: terka.prosi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek