Kteří milionáři/bohatí lidé jsou známí tím, že mají jen základní školu?

Odpovědi
yuko

Nezajímám se o to, jestli ten či onen milionář, miliardář má nebo nemá univerzitu. K úspěchu v podnikání nepotřebuješ vysokou školu.

ivzez

Neposuzuji lidi ani podle vzdělání ani podle majetku.
Důležitější jsou pro mne lidské vlastnosti.

led

Otvor si noviny a dozvieš sa. Veľmi radi sa tým chvália. Škola dá len základy. Ale peniaze ani rozum, ani múdrosť nedajú, tie musí človek získať, nadobudnúť neustálym vzdelávaním sa.

anonym

Je velký rozdíl v tom jak se k bohatství dostaneš, abys mohl dědit nebo vyhrát v loterii nepotřebuješ pravda ani základní školu … takových milionářů možná pár je ale určitě bych je nebral jako argument k tomu proč zanechat ihned studia a věnovat se raději kariéře náhodně obšťastněného milionáře.

Pak jsou tu tací kteří se svému talentu věnují mimo školu natolik že je škola už jen zdržuje a ubírá jim čas. Oni pak často vidí reálné výsledky své práce, zdokonalují a studují dopředu svépomocí protože to k práci potřebují a nemají čas čekat na osnovy, tihle lidé pak mohou opustit i prestižní VŠ prostě proto, že pro ně nepředstavuje dostatečný přínos a raději se věnují naplno rozvíjení svého talentu ať už v jakémkoliv oboru, do kterého se jim podařilo v průběhu studia úspěšně proniknout a nadějně v něm uspět. Paradoxní je, že tyhle příklady si berou do huby často naprostí lajdáci, kteří naopak nedělají nic ani ve škole ani mimo ní a bláhově se domnívají že je čeká stejný osud pokud ze boudy vypadnou 🙂