Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
david22

žebrák požadující drobné

Doplňuji:
Ale pouze v případě, když je vidět, že ty prachy má na chlast, kouření apod. Pokud vidím, jak žebrá a v druhé ruce drží cigáro, tak mu nedám nic.
Parkrát jsem jim nabídnul, že s nimi zajdu do obchodu koupit něco k jídlu.
To se jim moc nelíbilo :)

Upravil/a: david22

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

prodavačka v hypermarketu tázající se při každém nákupu jestli máte slevovou kartu

Jenže ta to má v popisu práce. Kde je „jiná možnost“? Žebráci tu kolem nejsou, nikdo nemá čas čumět z okna, na ulici nikdo letáky nenabízí ( mně ), poslední zvonění dávno dozvonilo a jehovista zvoní 1 x , tak mu neotevřu. Já bych věděla, kdo je nejotravnější, ale nechám si to zatím pro sebe… 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
maja49

jehovista za dveřmi neskonale toužící po povídání si

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

jehovista za dveřmi neskonale toužící po povídání si

Jednou před Vánocemi někdo zazvonil – otevřu dvěře – tam ženská: „Nebojte, nejsem Jehovista“! ----- Prodávala telefornní tarify...... tak nevím, co je horší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

jehovista za dveřmi neskonale toužící po povídání si

Doplňuji:
Odpovím totálně mimo mísu – ani jehovista není tak otravný jako někdo, kdo se snaží být vtipný za každou cenu, nemá na to a rozhodl se, že jste jeho typ :) Takže jasně – jiná možnost – ale z toho, cos dal na výběr, jehovisty nebrat a prchat :)

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

žebrák požadující drobné

Doplňuji:
Hlavně v případě když má dvě zdravé ruce i nohy.

Upravil/a: salsa verde

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
emm.kate

sousedka stále čumící z okna

Doplňuji:
ty ostatní mi přijdou snesitelnější, ale sousedku máte před očima denně a pak vás prostě začne nevýslovně iritovat, ikdyž k tomu vlastně ani nemáte důvod .)

Upravil/a: emm.kate

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

student o posledním zvonění

Jelikož jsme dvě školy (gymnázium a SOŠ) v jedné budově, letos byla také dvě tato zvonění… Něco tak trapného a ubohého jsem ještě nezažila… Taky jsme museli absolvovat nějakej jejich „trest“ a pak se zapsat do jakési „knihy mazáků“… Trapárna, že to svět neviděl, tu třídu jsem poté nenáviděla ještě víc. Když po mě somrujou prachy na chlast, po chudé studentce, a když nedám, tak na mě stříknou bůhvíco a maj k tomu sprostý kecy, ve škole je bordel… Nemám slov, už se těším, až odtamtud půjdu pryč, ale počítám s tím, že si mě příští rok ještě vychutnaj…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

student o posledním zvonění

Mám smůlu na dost otravné a hodně drzé. Většinou i dost nalité. Nejlepší je, že tabla a poslední zvonění už si s oblibou dělají i kdejaké učební obory a takoví „mokří“ zedníci s retkem v koutku nejdou pro výraz „lahodící“ sluchu daleko už v osmnácti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dudny

žebrák požadující drobné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pudlík

žebrák požadující drobné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

pouliční předávač letáků

Ty mi stvou nejvic akorat otravujou a zdrzujou a kolikrat ukecavaji a na druhy misto bych dala jehovisty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xko

sousedka stále čumící z okna

Doplňuji:
Z nudy čumí z okna a rentgenuje vám pohledem kabelu s nákupem a pak to rozebírá s další co čumí naproti z druhý strany.pak se navečer slezou jak štěnice pod okno na lavičku drbaj každýho kdo projde.Už jsem měl cuky že rozmíchám trošku hladký mouky s vodou a přimíchat MAGI kvuli barvičce a trocha aroma akápnout to jedný z nich na hlavu z druhého patra aby měli řešit spíše holubince a vlaštovky od kterých máme zadělaný auta.....a jak se říká…buďte jak holubi..ti se*ou na všechno :D :D :D :D

Upravil/a: xko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SonsyMite

žebrák požadující drobné

Chybí tu možnost „Jiné“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

To si mám vyberať len z tých ponúknutých?
Viem ešte o otravnejších… pssst, žiadne mená…

před 4308 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

bylo tam jenom 6 možností :)

a taky už je na čase aby se to tu trochu uklidnilo ;)

před 4308 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek