Avatar uživatele
Rokio

Kterého protiprávního jednání se dopustil tento učitel ze základky, kam jsem chodil?

Tenhle pedagog veřejně vykonával fyzické tresty, byl vulgární, používal nevhodná přirovnání a žáky, které učil, neustálě slovně shazoval.

Jinak to byl dobrý učitel, dobře mě naučil informatiku a nedával jedničky zadarmo (pouze za snahu). U něj jsem měl vždy jedničku na vysvědčení z informačních technologií, jelikož mi tento školní předmět šel a bavil mě.

Naučil mě vytváření prezentací přes PowerPoint, probírali jsme Word a Excel, a dokonce jsme o sobě psali i struktorovaný životopis. Tento kantor nás občas měl i na tělocvik a krásně jsem si při něm zasportoval a držel jsem se na základní škole v dobré kondici.

Zajímavá 0 před 237 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Tento učitel se dopustil týrání a šikanování žáků. Fyzické tresty jsou v ČR zakázané a vulgární jednání a slovní šikanování jsou rovněž protiprávní. Takové chování nemůže být tolerováno, bez ohledu na to, jak dobře učil předmět. Jeho jednání je možné oznámit školnímu inspektorátu, vedení školy, nebo v extrémních případech i policii.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Je to tvoje věc, řešit to zde je k ničemu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek