Avatar uživatele
k4

Které zvíře je nejhloupější?

Které zvíře je nejhloupější?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fortin před 5225 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

To je těžká věc, protože zvířata dělají to, co jim dala do vínku příroda a geny. I ten komár dělá různé činy z různých důvodů, které my, člověčí laici nemůžeme bez jejich pečlivého studia poznat. Např. slepice se před deštěm schová do kurníku, pokud chce, ale krůta ne. A pokud se týče včel, jejich systém v úlu je pěkně propracovaný a hloupé rozhodně nejsou, bez ohledu na to, zda vrážejí do skla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Retko

No osel prece. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anetadela1

Taky bych se přiklonila ke slepici. Já mám slepice spojený s vyzobáváním krve v kastrólu tak, že mi až běhá mráz po zádech při pohledu na ně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
COVERENDER

Bez urážky ke zvířeti které je nam dost užitečné si myslim ze to je slepice… Ta opravdu nema rozum 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Řekl bych že to bude možná moucha,včela atd. tedy druh hmyzu,který když natrefí na okno,bude do něj narážet až dokud neskoná,nebo jej někdo namáhavě nevyžene ven.Dále pštros,pro svou pověstnou vlastnost schovat hlavu do písku či betonu. Dotřetice všeho dobrého…(Dronte mauricijský=Didius Ineptus=Dodo,který své jméno získal z portugalského slova doudo=idiot)Je to starý dobrý Blboun nejapný 😉

Zdroj: http://all-animals.blog.cz/0701/blb­oun-nejapny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
motejlinka

Nejhloupější zvíře je člověk, protože jen ten ubližuje sám sobě, i všem ostatním živočišným druhům. Pochybuje snad někdo, že člověk spadá do živočišné říše ? :) já ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

nejhloupější zvíře je osel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek