Kepler

CNN News (PRIMA)

Všechno lepší než Soukup a celý ten jeho posraný TV Barrandov.

Další odpovědi
aliendrone

Jiné zpravodajství nebo nekoukám na TV!

Nečumím na TV, preferuji „předtříděné“ zprávy lidmi. Ti se mezi sebou baví/komentují jen důležité věci, ze kterých si v případě, že mě něco zaujme vyberu a dohledám (google) podrobnosti. Jinak zprávy, které ZAJÍMAJÍ MĚ se v TV zpravodajství vůbec nevysílají. A na „zvířátka nakonec“ také zvědavý nejsem. ;) :)

BTW – on ten šášula Soukup ještě pořád prudí? No to mě potento na holá záda! :o :(

Pepa25

Události (ČT)

Z televizních jen Události nebo ČT24

Hufnágl

Jiné zpravodajství nebo nekoukám na TV!

Zásadně drbny z pavlače.

elkon

Televizní noviny (NOVA)

jepik

Jiné zpravodajství nebo nekoukám na TV!